PIC18F46K20-E/P

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

PIC18F46K20-E/P

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 40DIP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
PIC18F46K20-E/P PDF
hetim
 • seri:PIC® XLP™ 18K
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:PIC
 • madhësia e bërthamës:8-Bit
 • shpejtësia:48MHz
 • lidhjes:I²C, SPI, UART/USART
 • pajisjet periferike:Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:35
 • madhësia e memories së programit:64KB (32K x 16)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:1K x 8
 • madhësia e dashit:3.8K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):1.8V ~ 3.6V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 14x10b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TA)
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:40-DIP (0.600", 15.24mm)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:40-PDIP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
STM8AL3168TCY

STM8AL3168TCY

STMicroelectronics

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 48LQFP

Në magazinë: 0

$1.75157

FS32K146UAT0VMHR

FS32K146UAT0VMHR

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100MAPBGA

Në magazinë: 0

$14.05250

R5F21184DD#U0

R5F21184DD#U0

Rochester Electronics

IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20SDIP

Në magazinë: 4 120

$3.44000

ATSAMC20E16A-ANT

ATSAMC20E16A-ANT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32TQFP

Në magazinë: 0

$1.96001

R5S726A0P216FP#VZ

R5S726A0P216FP#VZ

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT ROMLESS 120LQFP

Në magazinë: 0

$17.05144

XRM46L852PGET

XRM46L852PGET

Rochester Electronics

IC MCU 16/32BIT 1.25MB 144LQFP

Në magazinë: 0

$23.31000

LPC11D14FBD100/302

LPC11D14FBD100/302

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 32KB FLASH 100LQFP

Në magazinë: 52

$5.63000

R7FA6M2AD2CLK#AC0

R7FA6M2AD2CLK#AC0

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT 512KB FLSH 145TFLGA

Në magazinë: 50

$10.92000

R5F5631BCDLJ#U0

R5F5631BCDLJ#U0

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100TFLGA

Në magazinë: 0

$10.39197

DS5240F-130

DS5240F-130

Rochester Electronics

HIGH-SPEED SECURE 8051 MICROCONT

Në magazinë: 0

$16.66000

Kategoria e produkteve

Top