STM32L052K8U6DTR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

STM32L052K8U6DTR

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32UFQFPN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
STM32L052K8U6DTR PDF
hetim
 • seri:STM32L0
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:ARM® Cortex®-M0+
 • madhësia e bërthamës:32-Bit
 • shpejtësia:32MHz
 • lidhjes:I²C, IrDA, SPI, UART/USART, USB
 • pajisjet periferike:Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:27
 • madhësia e memories së programit:64KB (64K x 8)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:2K x 8
 • madhësia e dashit:8K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):1.65V ~ 3.6V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 10x12b; D/A 1x12b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:32-UFQFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:32-UFQFPN (5x5)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
ATTINY25-20PU

ATTINY25-20PU

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8DIP

Në magazinë: 2 463

$1.31000

SPC5741PK1AMLQ8R

SPC5741PK1AMLQ8R

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP

Në magazinë: 0

$23.54000

CY91F522DSCPMC-GS-ERE2

CY91F522DSCPMC-GS-ERE2

Cypress Semiconductor

IC MCU 32BIT 320KB FLASH 80LQFP

Në magazinë: 0

$13.69018

AT32UC3C0128C-ALUT

AT32UC3C0128C-ALUT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 144LQFP

Në magazinë: 86

$9.78000

FT930Q-T

FT930Q-T

Bridgetek

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 68QFN

Në magazinë: 0

$6.54925

Z8F081AHJ020EG2156

Z8F081AHJ020EG2156

Zilog / Littelfuse

IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SSOP

Në magazinë: 0

$3.60000

PIC16LF18855-E/MV

PIC16LF18855-E/MV

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28UQFN

Në magazinë: 0

$1.18801

R7FA6M2AD2CLK#AC0

R7FA6M2AD2CLK#AC0

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT 512KB FLSH 145TFLGA

Në magazinë: 50

$10.92000

M38B59EFFS

M38B59EFFS

Rochester Electronics

MICROCONTROLLER, 8-BIT, 740 CPU

Në magazinë: 0

$0.85000

STM8AL3146UAX

STM8AL3146UAX

STMicroelectronics

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VFQFPN

Në magazinë: 0

$1.27015

Kategoria e produkteve

Top