SPC5602BF2VLL6R

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SPC5602BF2VLL6R

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:MPC56xx Qorivva
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:e200z0h
 • madhësia e bërthamës:32-Bit
 • shpejtësia:64MHz
 • lidhjes:CANbus, I²C, LINbus, SCI, SPI
 • pajisjet periferike:DMA, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:79
 • madhësia e memories së programit:256KB (256K x 8)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:64K x 8
 • madhësia e dashit:24K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):3V ~ 5.5V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 28x10b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 105°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:100-LQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:100-LQFP (14x14)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
PIC16F628A-I/SS

PIC16F628A-I/SS

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SSOP

Në magazinë: 70

$2.74000

R5F100PJAFB#30

R5F100PJAFB#30

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100LQFP

Në magazinë: 36

$4.75000

S6E2CC8J0AGV20000

S6E2CC8J0AGV20000

Cypress Semiconductor

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 176LQFP

Në magazinë: 37

$15.33000

PIC12F1501T-I/MC

PIC12F1501T-I/MC

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN

Në magazinë: 0

$0.92000

PIC18LF25K40-E/SP

PIC18LF25K40-E/SP

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SDIP

Në magazinë: 0

$1.71602

EFM32LG332F128G-F-QFP64

EFM32LG332F128G-F-QFP64

Silicon Labs

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64TQFP

Në magazinë: 0

$3.92450

PIC18F27Q84T-I/SO

PIC18F27Q84T-I/SO

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 128KB FLASH 28SOIC

Në magazinë: 0

$1.90000

MSP430F437IPZ

MSP430F437IPZ

Texas

IC MCU 16BIT 32KB FLASH 100LQFP

Në magazinë: 740

$10.50000

MB89663RPF-GT-141-BND

MB89663RPF-GT-141-BND

Cypress Semiconductor

IC MCU 8BIT 8KB MROM 64QFP

Në magazinë: 0

$19.55000

R5F101LKDFA#30

R5F101LKDFA#30

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 384KB FLASH 64LQFP

Në magazinë: 48

$5.09000

Kategoria e produkteve

Top