PIC16C57-XTI/SO

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

PIC16C57-XTI/SO

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC MCU 8BIT 3KB OTP 28SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
PIC16C57-XTI/SO PDF
hetim
 • seri:PIC® 16C
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:PIC
 • madhësia e bërthamës:8-Bit
 • shpejtësia:4MHz
 • lidhjes:-
 • pajisjet periferike:POR, WDT
 • numri i i/o:20
 • madhësia e memories së programit:3KB (2K x 12)
 • lloji i memories së programit:OTP
 • madhësia eeprom:-
 • madhësia e dashit:72 x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):3V ~ 6.25V
 • konvertuesit e të dhënave:-
 • lloji i oshilatorit:External
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:28-SOIC
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MC908AP32ACBE

MC908AP32ACBE

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 42DIP

Në magazinë: 656

$6.30000

MC68HC908GR16MFA

MC68HC908GR16MFA

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 48LQFP

Në magazinë: 474

$7.92000

ATTINY1634R-SU

ATTINY1634R-SU

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SOIC

Në magazinë: 224

$1.74000

ATSAMC20J16A-MUT

ATSAMC20J16A-MUT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64QFN

Në magazinë: 0

$2.16001

LPC11D14FBD100/302

LPC11D14FBD100/302

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 32KB FLASH 100LQFP

Në magazinë: 52

$5.63000

EFM32WG895F64-B-BGA120

EFM32WG895F64-B-BGA120

Silicon Labs

IC MCU 32BIT 64KB FLASH 120BGA

Në magazinë: 0

$4.52227

LPC2132FBD64/01EL

LPC2132FBD64/01EL

NXP Semiconductors

IC MCU 16/32BIT 64KB FLSH 64LQFP

Në magazinë: 0

$12.76275

MC908QC16VDRE

MC908QC16VDRE

Rochester Electronics

MICROCONTROLLER, 8 BIT, FLASH, H

Në magazinë: 750

$3.80000

M38B59EFFS

M38B59EFFS

Rochester Electronics

MICROCONTROLLER, 8-BIT, 740 CPU

Në magazinë: 0

$0.85000

STM32F072CBY6TR

STM32F072CBY6TR

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 49WLCSP

Në magazinë: 0

$4.57000

Kategoria e produkteve

Top