PIC16F1527-I/MR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

PIC16F1527-I/MR

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 64QFN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
292
Fletët e të dhënave në internet
PIC16F1527-I/MR PDF
hetim
 • seri:PIC® XLP™ 16F
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:PIC
 • madhësia e bërthamës:8-Bit
 • shpejtësia:20MHz
 • lidhjes:I²C, LINbus, SPI, UART/USART
 • pajisjet periferike:Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:54
 • madhësia e memories së programit:28KB (16K x 14)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:-
 • madhësia e dashit:1.5K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):2.3V ~ 5.5V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 30x10b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:64-VFQFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:64-QFN (9x9)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
EFM8BB31F32I-C-QFN32

EFM8BB31F32I-C-QFN32

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32QFN

Në magazinë: 0

$1.14108

LPC11U14FHI33201

LPC11U14FHI33201

Rochester Electronics

LPC11U14 - CORTEX-M0+/M0 RISC MI

Në magazinë: 491

$1.74000

R5F2M131BDFP#V0

R5F2M131BDFP#V0

Rochester Electronics

IC MCU 16BIT 4KB FLASH 32LQFP

Në magazinë: 1 231

$2.40000

MPC564MZP56

MPC564MZP56

Rochester Electronics

RISC MICROCONTROLLER, 32-BIT, FL

Në magazinë: 121

$90.32000

AT32UC3C0128C-ALUT

AT32UC3C0128C-ALUT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 144LQFP

Në magazinë: 86

$9.78000

MB90549GPF-G-167-BND

MB90549GPF-G-167-BND

Cypress Semiconductor

IC MCU 16BIT 256KB MROM 100QFP

Në magazinë: 0

$17.02000

NANO112SC2AN

NANO112SC2AN

Nuvoton Technology Corporation America

IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64LQFP

Në magazinë: 427

$3.13000

Z8F0131HJ020SG

Z8F0131HJ020SG

Zilog / Littelfuse

IC MCU 8BIT 1KB FLASH 28SSOP

Në magazinë: 499

$2.00000

PIC18LF26K40-I/SO

PIC18LF26K40-I/SO

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SOIC

Në magazinë: 553

$1.61000

ATSAM3SD8CA-AUR

ATSAM3SD8CA-AUR

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP

Në magazinë: 924

$7.84000

Kategoria e produkteve

Top