ATTINY861V-10PU

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

ATTINY861V-10PU

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20DIP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
12
Fletët e të dhënave në internet
ATTINY861V-10PU PDF
hetim
 • seri:AVR® ATtiny
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:AVR
 • madhësia e bërthamës:8-Bit
 • shpejtësia:10MHz
 • lidhjes:USI
 • pajisjet periferike:Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:16
 • madhësia e memories së programit:8KB (4K x 16)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:512 x 8
 • madhësia e dashit:512 x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):1.8V ~ 5.5V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 11x10b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:20-DIP (0.300", 7.62mm)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:20-PDIP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
S9S12P128J0VFTR

S9S12P128J0VFTR

NXP Semiconductors

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 48QFN

Në magazinë: 42

$8.14000

R5F10WMGAFA#50

R5F10WMGAFA#50

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80LQFP

Në magazinë: 0

$2.13760

SIM3C156-B-GM

SIM3C156-B-GM

Silicon Labs

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64QFN

Në magazinë: 180

$10.65000

MB90024PMT-GS-280

MB90024PMT-GS-280

Cypress Semiconductor

IC MCU 120LQFP

Në magazinë: 0

$18.17000

MC9S12DG256BVPV

MC9S12DG256BVPV

Rochester Electronics

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 112LQFP

Në magazinë: 1 136

$18.23000

SPC5634MF1MLU80

SPC5634MF1MLU80

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP

Në magazinë: 0

$30.63500

R5F101JLDFA#30

R5F101JLDFA#30

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 512KB FLASH 52LQFP

Në magazinë: 0

$5.22000

STM32L073VZI6

STM32L073VZI6

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 192KB FLSH 100UFBGA

Në magazinë: 2 500

$6.75000

PIC18LF26K40-I/SO

PIC18LF26K40-I/SO

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SOIC

Në magazinë: 553

$1.61000

PIC18F2680T-I/SO

PIC18F2680T-I/SO

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SOIC

Në magazinë: 0

$8.65200

Kategoria e produkteve

Top