DSPIC30F6014-20E/PF

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

DSPIC30F6014-20E/PF

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC MCU 16BIT 144KB FLASH 80TQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
DSPIC30F6014-20E/PF PDF
hetim
 • seri:dsPIC™ 30F
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:dsPIC
 • madhësia e bërthamës:16-Bit
 • shpejtësia:20 MIPS
 • lidhjes:CANbus, I²C, SPI, UART/USART
 • pajisjet periferike:AC'97, Brown-out Detect/Reset, I²S, LVD, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:68
 • madhësia e memories së programit:144KB (48K x 24)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:4K x 8
 • madhësia e dashit:8K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):2.5V ~ 5.5V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 16x12b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:80-TQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:80-TQFP (14x14)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
STM32F091CCT6J

STM32F091CCT6J

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48LQFP

Në magazinë: 0

$3.42440

DSPIC33EP32GP502-E/SP

DSPIC33EP32GP502-E/SP

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SPDIP

Në magazinë: 0

$2.02800

MSP430F2471TPM

MSP430F2471TPM

Texas

IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64LQFP

Në magazinë: 220

$7.91000

S9S12GN48F1CLC

S9S12GN48F1CLC

NXP Semiconductors

IC MCU 16BIT 48KB FLASH 32LQFP

Në magazinë: 0

$4.01500

HD64F38024RFV

HD64F38024RFV

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 80QFP

Në magazinë: 748

$7.10000

PIC32MK0512GPE064-I/PT

PIC32MK0512GPE064-I/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP

Në magazinë: 0

$7.25000

MC9S12XDP512VAL

MC9S12XDP512VAL

Rochester Electronics

IC MCU 16BIT 512KB FLASH 112LQFP

Në magazinë: 381

$21.64000

MKL43Z256VLH4

MKL43Z256VLH4

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP

Në magazinë: 450

$8.55000

MB90F020CPMT-GS-9039

MB90F020CPMT-GS-9039

Cypress Semiconductor

IC MCU 120LQFP

Në magazinë: 0

$27.25500

R5F104LCAFB#10

R5F104LCAFB#10

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64LFQFP

Në magazinë: 0

$1.53640

Kategoria e produkteve

Top