AVR128DA32T-E/PT

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

AVR128DA32T-E/PT

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 32TQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
1591
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:AVR® DA
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:AVR
 • madhësia e bërthamës:8-Bit
 • shpejtësia:24MHz
 • lidhjes:I²C, SPI, UART/USART
 • pajisjet periferike:Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:27
 • madhësia e memories së programit:128KB (128K x 8)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:512 x 8
 • madhësia e dashit:16K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):1.8V ~ 5.5V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 14x12b; D/A 1x10b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:32-TQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:32-TQFP (7x7)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LPC11U14FHI33201

LPC11U14FHI33201

Rochester Electronics

LPC11U14 - CORTEX-M0+/M0 RISC MI

Në magazinë: 491

$1.74000

MB90022PF-GS-440

MB90022PF-GS-440

Cypress Semiconductor

IC MCU 16BIT 100QFP

Në magazinë: 0

$19.55000

MC908AP32ACBE

MC908AP32ACBE

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 42DIP

Në magazinë: 656

$6.30000

PIC32MX370F512L-I/TL

PIC32MX370F512L-I/TL

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 512KB FLASH 124VTLA

Në magazinë: 0

$6.41300

PIC12F1501T-I/MC

PIC12F1501T-I/MC

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN

Në magazinë: 0

$0.92000

PIC16LF15324T-I/ST

PIC16LF15324T-I/ST

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14TSSOP

Në magazinë: 948

$0.91000

NANO112SC2AN

NANO112SC2AN

Nuvoton Technology Corporation America

IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64LQFP

Në magazinë: 427

$3.13000

PIC32MX110F016DT-V/TL

PIC32MX110F016DT-V/TL

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 16KB FLASH 44VTLA

Në magazinë: 0

$2.44202

FS32K144UAT0VLLR

FS32K144UAT0VLLR

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP

Në magazinë: 0

$11.88000

DSPIC33FJ64GP306A-E/PT

DSPIC33FJ64GP306A-E/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64TQFP

Në magazinë: 0

$4.66000

Kategoria e produkteve

Top