MK53DN512ZCLQ10

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MK53DN512ZCLQ10

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144LQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
1080
Fletët e të dhënave në internet
MK53DN512ZCLQ10 PDF
hetim
 • seri:Kinetis K50
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Not For New Designs
 • procesor bërthamë:ARM® Cortex®-M4
 • madhësia e bërthamës:32-Bit
 • shpejtësia:100MHz
 • lidhjes:EBI/EMI, Ethernet, I²C, IrDA, SD, SPI, UART/USART, USB, USB OTG
 • pajisjet periferike:DMA, I²S, LCD, LVD, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:94
 • madhësia e memories së programit:512KB (512K x 8)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:-
 • madhësia e dashit:128K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):1.71V ~ 3.6V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 41x16b; D/A 2x12b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:144-LQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:144-LQFP (20x20)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
PIC16F877-20/PT

PIC16F877-20/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP

Në magazinë: 0

$9.27000

ATTINY25-20PU

ATTINY25-20PU

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8DIP

Në magazinë: 2 463

$1.31000

R5F10WMEAFB#50

R5F10WMEAFB#50

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80LQFP

Në magazinë: 0

$1.77020

EFM32GG12B410F1024IQ100-A

EFM32GG12B410F1024IQ100-A

Silicon Labs

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100TQFP

Në magazinë: 0

$6.83856

SAKXC886CLM8FFA5VACKXUMA1

SAKXC886CLM8FFA5VACKXUMA1

Rochester Electronics

8051 COMPATIBLE 8-BIT MCU

Në magazinë: 0

$2.52000

MC68332GCEH25

MC68332GCEH25

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT ROMLESS 132PQFP

Në magazinë: 1 034

$58.56000

ATTINY1616-MFR

ATTINY1616-MFR

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20VQFN

Në magazinë: 0

$0.85000

Z8F081AHJ020EG2156

Z8F081AHJ020EG2156

Zilog / Littelfuse

IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SSOP

Në magazinë: 0

$3.60000

MSP430FR6989IPZ

MSP430FR6989IPZ

Texas

IC MCU 16BIT 128KB FRAM 100LQFP

Në magazinë: 0

$10.32000

MB90F022CPF-GS-9088

MB90F022CPF-GS-9088

Cypress Semiconductor

IC MCU MICOM FLASH 100QFP

Në magazinë: 0

$29.32500

Kategoria e produkteve

Top