IMZ9972BA

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

IMZ9972BA

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
IMZ9972BA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ics të specializuara
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
  • seri:*
  • paketë:Bulk
  • statusi i pjesës:Active
  • lloji:-
  • aplikacionet:-
  • lloji i montimit:-
  • paketë / kuti:-
  • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MXD1816XR29+

MXD1816XR29+

Rochester Electronics

MXD1816 LOW-POWER MICROPROCESSOR

Në magazinë: 2 176

$2.74000

JM38510/23805BVA

JM38510/23805BVA

Rochester Electronics

JM38510/23805BVA

Në magazinë: 0

$45.15000

BZV55-B47115

BZV55-B47115

Rochester Electronics

NOW NEXPERIA BZV55-B43 - ZENER D

Në magazinë: 0

$0.02000

THP7312-B

THP7312-B

THine Solutions

16M IMAGE SIGNAL PROCESSOR BGA

Në magazinë: 0

$43.12000

SN74ALS251NS

SN74ALS251NS

Rochester Electronics

IC SELECTOR/MUX 1OF8 3ST 16SO

Në magazinë: 9 106

$0.84000

R5487L307KM-TR

R5487L307KM-TR

Rochester Electronics

1 CELL LI-ION/LI-POLYMER PROTECT

Në magazinë: 45 000

$0.33000

SN74LS174NS

SN74LS174NS

Rochester Electronics

D-TYPE POS TRG SNGL 16SO

Në magazinë: 0

$0.37000

MC2111F

MC2111F

Rochester Electronics

MC2111F

Në magazinë: 0

$21.80000

74LVCH1T45GM132

74LVCH1T45GM132

Rochester Electronics

NOW NEXPERIA 74LVCH1T45GM - BUS

Në magazinë: 128 000

$0.10000

BF840235

BF840235

Rochester Electronics

NOW NEXPERIA BF840 - SMALL SIGNA

Në magazinë: 110 000

$0.07000

Kategoria e produkteve

Top