72V51256L6BB8

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

72V51256L6BB8

Prodhuesi
Renesas Electronics America
Përshkrim
IC MULTI-QUEUE FLOW-CTRL 256BGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ics të specializuara
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
72V51256L6BB8 PDF
hetim
  • seri:-
  • paketë:Tape & Reel (TR)
  • statusi i pjesës:Active
  • lloji:Multi-Queue Flow-Control
  • aplikacionet:-
  • lloji i montimit:Surface Mount
  • paketë / kuti:256-BBGA
  • paketa e pajisjes së furnizuesit:256-BGA (17x17)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LTC6910-2CTS8#PBF

LTC6910-2CTS8#PBF

Rochester Electronics

LTC6910 - DIGITALLY CONTROLLED P

Në magazinë: 100

$1.40000

65V524A

65V524A

Rochester Electronics

65V524A

Në magazinë: 0

$1.20000

AD9802JSTRL

AD9802JSTRL

Rochester Electronics

CCD SIGNAL PROCESSOR

Në magazinë: 13 000

$4.50000

BZT52-C75,115

BZT52-C75,115

Rochester Electronics

BZT52-C75 - SINGLE ZENER DIODE,

Në magazinë: 0

$0.02000

80HCPS1616CHMGI

80HCPS1616CHMGI

Renesas Electronics America

IC SER RAPIDIO SWITCH 400FCBGA

Në magazinë: 0

$475.76633

MC9S08DV60ACLF557

MC9S08DV60ACLF557

Rochester Electronics

MICROCONTROLLER, 8-BIT, HC08/S08

Në magazinë: 1 250

$6.10000

SM3Z1006T1G

SM3Z1006T1G

Rochester Electronics

SM3Z1006T1G

Në magazinë: 0

$0.02000

DS28C16Q+U

DS28C16Q+U

Maxim Integrated

DEEPCOVER I2C SECURE SHA-3 AUTHE

Në magazinë: 9 224 840

$1.18000

PUMD30115

PUMD30115

Rochester Electronics

NOW NEXPERIA PUMD30 - SMALL SIGN

Në magazinë: 42 000

$0.02000

MAX4079CUG+

MAX4079CUG+

Rochester Electronics

POWER-SUPPLY TRACKER

Në magazinë: 5 337

$1.93000

Kategoria e produkteve

Top