JM38510/11406BGA

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

JM38510/11406BGA

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
OPERATIONAL AMPLIFIER, 1 FUNC, 2
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
lineare - amplifikatorë - instrumente, op amp, amplifikator bufer
Seria
-
Instock
5639
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i amplifikatorit:J-FET
 • numri i qarqeve:1
 • lloji i daljes:-
 • norma e goditjes:45V/µs
 • fitoni produktin e gjerësisë së brezit:20 MHz
 • - Gjerësia e brezit 3db:-
 • paragjykim aktual - hyrje:30 nA
 • kompensimi i tensionit - hyrjes:1 mV
 • rrymë - furnizim:5mA
 • aktuale - dalje / kanal:-
 • tension - furnizim, një/e dyfishtë (±):30V ~ 40V, ±15V ~ 20V
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:TO-99-8 Metal Can
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:TO-99
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
ICL7650CPD

ICL7650CPD

Rochester Electronics

IC CHOPPER 1 CIRCUIT 14DIP

Në magazinë: 292

$3.37000

LM6132AIM/NOPB

LM6132AIM/NOPB

Texas

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 79 339 975

$4.81000

ISL28233FRZ

ISL28233FRZ

Intersil (Renesas Electronics America)

IC OPAMP ZERO-DRIFT 2 CIRC 8DFN

Në magazinë: 0

$3.26000

THS4524IDBTR

THS4524IDBTR

Texas

IC OPAMP DIFF 4 CIRCUIT 38TSSOP

Në magazinë: 2 996

$7.33000

ALD1706BPAL

ALD1706BPAL

Advanced Linear Devices, Inc.

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP

Në magazinë: 0

$8.06180

AD8554ARZ-REEL7

AD8554ARZ-REEL7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP ZERO-DRIFT 4CIRC 14SOIC

Në magazinë: 3 746

$8.35000

OPA2541SMQ

OPA2541SMQ

Rochester Electronics

OPA2541 DUAL HIGH POWER OPERATIO

Në magazinë: 4

$348.13000

LM318PG4

LM318PG4

Texas

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP

Në magazinë: 0

$1.15751

MAX4126EUA-T

MAX4126EUA-T

Rochester Electronics

IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8UMAX

Në magazinë: 52 700

$2.37000

LM2902AWYDT

LM2902AWYDT

STMicroelectronics

IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SO

Në magazinë: 0

$0.48000

Kategoria e produkteve

Top