TLC2202ID

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

TLC2202ID

Prodhuesi
Texas
Përshkrim
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 14SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
lineare - amplifikatorë - instrumente, op amp, amplifikator bufer
Seria
-
Instock
3
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i amplifikatorit:CMOS
 • numri i qarqeve:2
 • lloji i daljes:Rail-to-Rail
 • norma e goditjes:2.7V/µs
 • fitoni produktin e gjerësisë së brezit:1.9 MHz
 • - Gjerësia e brezit 3db:-
 • paragjykim aktual - hyrje:4 µA
 • kompensimi i tensionit - hyrjes:2 mV
 • rrymë - furnizim:5.6mA (x2 Channels)
 • aktuale - dalje / kanal:50 mA
 • tension - furnizim, një/e dyfishtë (±):4.6V ~ 16V, ±2.3V ~ 8V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:14-SOIC
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MAX4376FASA+

MAX4376FASA+

Maxim Integrated

IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 127 429 900

$1.94000

MCP6002-E/MSVAO

MCP6002-E/MSVAO

Roving Networks / Microchip Technology

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP

Në magazinë: 1 650

$0.41000

LT6014CS8#TRPBF

LT6014CS8#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SO

Në magazinë: 0

$2.28388

LMV791TDA1

LMV791TDA1

Texas

IC CMOS 1 CIRCUIT DIE

Në magazinë: 0

$1.96297

AD8058ARMZ-REEL7

AD8058ARMZ-REEL7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8MSOP

Në magazinë: 12 833

$4.63000

LT6600CS8-10#PBF

LT6600CS8-10#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SO

Në magazinë: 992

$7.06000

NCV4333DR2G

NCV4333DR2G

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC OPAMP ZERO-DRIFT 4CIRC 14SOIC

Në magazinë: 0

$0.95700

M5216FP#TF0R

M5216FP#TF0R

Rochester Electronics

DUAL OPERATIONAL AMPLIFIER

Në magazinë: 1 298

$0.49000

AD8532AR

AD8532AR

Rochester Electronics

IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 136 483

$0.70000

CLC420AWG-QML

CLC420AWG-QML

Rochester Electronics

OPERATIONAL AMPLIFIER

Në magazinë: 555

$138.88000

Kategoria e produkteve

Top