MCP6064T-E/SL

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MCP6064T-E/SL

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
lineare - amplifikatorë - instrumente, op amp, amplifikator bufer
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MCP6064T-E/SL PDF
hetim
 • seri:Automotive, AEC-Q100
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i amplifikatorit:CMOS
 • numri i qarqeve:4
 • lloji i daljes:Rail-to-Rail
 • norma e goditjes:0.25V/µs
 • fitoni produktin e gjerësisë së brezit:730 kHz
 • - Gjerësia e brezit 3db:-
 • paragjykim aktual - hyrje:1 pA
 • kompensimi i tensionit - hyrjes:150 µV
 • rrymë - furnizim:60µA (x4 Channels)
 • aktuale - dalje / kanal:27 mA
 • tension - furnizim, një/e dyfishtë (±):1.8V ~ 6V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:14-SOIC
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
AD8539ARMZ-REEL

AD8539ARMZ-REEL

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP ZERO-DRIFT 2 CIRC 8MSOP

Në magazinë: 4 114

$3.79000

LTC6241IS8#PBF

LTC6241IS8#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SO

Në magazinë: 6 908

$3.74000

LT1637CDD#TRPBF

LT1637CDD#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DFN

Në magazinë: 0

$2.48125

ICL7650CPD

ICL7650CPD

Rochester Electronics

IC CHOPPER 1 CIRCUIT 14DIP

Në magazinë: 292

$3.37000

MAX4492ASD+

MAX4492ASD+

Maxim Integrated

IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC

Në magazinë: 5 471 000

$3.97000

TLC27L2IP

TLC27L2IP

Texas

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP

Në magazinë: 420

$1.24000

NCV4333DR2G

NCV4333DR2G

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC OPAMP ZERO-DRIFT 4CIRC 14SOIC

Në magazinë: 0

$0.95700

AD8606ACBZ-REEL7

AD8606ACBZ-REEL7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8WLCSP

Në magazinë: 10 969

$3.20000

OPA698IDRG4

OPA698IDRG4

Texas

IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 0

$3.05610

AMP03BJ

AMP03BJ

Rochester Electronics

IC DIFF 1 CIRCUIT TO99-8

Në magazinë: 666

$15.36000

Kategoria e produkteve

Top