UA798HC

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

UA798HC

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
OPERATIONAL AMPLIFIER
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
lineare - amplifikatorë - instrumente, op amp, amplifikator bufer
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i amplifikatorit:General Purpose
 • numri i qarqeve:2
 • lloji i daljes:-
 • norma e goditjes:0.6V/µs
 • fitoni produktin e gjerësisë së brezit:1 MHz
 • - Gjerësia e brezit 3db:-
 • paragjykim aktual - hyrje:50 nA
 • kompensimi i tensionit - hyrjes:2 mV
 • rrymë - furnizim:2mA
 • aktuale - dalje / kanal:70 mA
 • tension - furnizim, një/e dyfishtë (±):3V ~ 36V, ±1.5V ~ 18V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C
 • lloji i montimit:-
 • paketë / kuti:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
TL062BCDT

TL062BCDT

STMicroelectronics

IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SO

Në magazinë: 4 600

$0.65000

MAX4337EUA+

MAX4337EUA+

Maxim Integrated

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8UMAX

Në magazinë: 3 621 250

$1.22000

LMH6640MF

LMH6640MF

Rochester Electronics

IC VOLT FEEDBACK 1CIRC SOT23-5

Në magazinë: 18 000

$1.76000

ISL28227FBZ-T13

ISL28227FBZ-T13

Intersil (Renesas Electronics America)

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 0

$2.55510

THS4503IDGKR

THS4503IDGKR

Rochester Electronics

IC DIFF 1 CIRCUIT 8VSSOP

Në magazinë: 2 355

$5.46000

TLV2264INE4

TLV2264INE4

Rochester Electronics

OPERATIONAL AMPLIFIER, 4 FUNC, 3

Në magazinë: 0

$1.26000

LT6238HGN#TRPBF

LT6238HGN#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP GP QUAD 16SSOP

Në magazinë: 0

$5.89400

THS3115IPWPRG4

THS3115IPWPRG4

Texas

IC OPAMP CFA 2 CIRCUIT 14HTSSOP

Në magazinë: 0

$5.84333

LM6171BIMX/NOPB

LM6171BIMX/NOPB

Texas

IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 3 501

$4.04000

LPC660IM/NOPB

LPC660IM/NOPB

Texas

IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC

Në magazinë: 606

$4.56000

Kategoria e produkteve

Top