MCP6404T-H/SL

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MCP6404T-H/SL

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
lineare - amplifikatorë - instrumente, op amp, amplifikator bufer
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MCP6404T-H/SL PDF
hetim
 • seri:Automotive, AEC-Q100
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i amplifikatorit:General Purpose
 • numri i qarqeve:4
 • lloji i daljes:Rail-to-Rail
 • norma e goditjes:0.5V/µs
 • fitoni produktin e gjerësisë së brezit:1 MHz
 • - Gjerësia e brezit 3db:-
 • paragjykim aktual - hyrje:1 pA
 • kompensimi i tensionit - hyrjes:800 µV
 • rrymë - furnizim:45µA (x4 Channels)
 • aktuale - dalje / kanal:15 mA
 • tension - furnizim, një/e dyfishtë (±):1.8V ~ 6V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 150°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:14-SOIC
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LTC6242HGN#PBF

LTC6242HGN#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16SSOP

Në magazinë: 0

$4.94015

TLE2142IP

TLE2142IP

Texas

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP

Në magazinë: 216

$5.40000

ICL7621DCSA+

ICL7621DCSA+

Maxim Integrated

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 500 200

$2.84000

TLC27L2CP

TLC27L2CP

Texas

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP

Në magazinë: 207 910 000

$1.38000

AD8045ARD-REEL7

AD8045ARD-REEL7

Rochester Electronics

IC VOLT FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC

Në magazinë: 600

$2.20000

INA331IDGKTG4

INA331IDGKTG4

Texas

IC INST AMP 1 CIRCUIT 8VSSOP

Në magazinë: 0

$2.13944

LMH6514SQ/NOPB

LMH6514SQ/NOPB

Texas

IC OPAMP VGA 1 CIRCUIT 16WQFN

Në magazinë: 0

$6.28922

AD8574ARUZ

AD8574ARUZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP ZER-DRIFT 4CIRC 14TSSOP

Në magazinë: 511

$8.05000

MC33071DR2G

MC33071DR2G

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 26

$0.87000

MCP6285-E/P

MCP6285-E/P

Roving Networks / Microchip Technology

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP

Në magazinë: 0

$0.66000

Kategoria e produkteve

Top