LMV722MM/NOPB

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

LMV722MM/NOPB

Prodhuesi
Texas
Përshkrim
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
lineare - amplifikatorë - instrumente, op amp, amplifikator bufer
Seria
-
Instock
227
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:Automotive, AEC-Q100, LMV®
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i amplifikatorit:General Purpose
 • numri i qarqeve:2
 • lloji i daljes:Rail-to-Rail
 • norma e goditjes:5.25V/µs
 • fitoni produktin e gjerësisë së brezit:10 MHz
 • - Gjerësia e brezit 3db:-
 • paragjykim aktual - hyrje:260 nA
 • kompensimi i tensionit - hyrjes:80 µV
 • rrymë - furnizim:2.01mA (x2 Channels)
 • aktuale - dalje / kanal:52.6 mA
 • tension - furnizim, një/e dyfishtë (±):2.2V ~ 5.5V, ±1.1V ~ 2.25V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-VSSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
TLE2142IP

TLE2142IP

Texas

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP

Në magazinë: 216

$5.40000

OPA728AIDGKT

OPA728AIDGKT

Texas

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8VSSOP

Në magazinë: 350

$1.91000

TLC27L1BIP

TLC27L1BIP

Rochester Electronics

OPERATIONAL AMPLIFIER

Në magazinë: 6 000

$0.42000

OPA2156IDGKR

OPA2156IDGKR

Texas

IC CMOS 2 CIRCUIT 8VSSOP

Në magazinë: 3 327

$3.09000

LT6600CS8-10#PBF

LT6600CS8-10#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SO

Në magazinë: 992

$7.06000

LT1996ACDD#PBF

LT1996ACDD#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP PGA 1 CIRCUIT 10DFN

Në magazinë: 0

$3.90240

OPA381AIDGKR

OPA381AIDGKR

Texas

IC OPAMP TRANSIMP 1 CIRC 8VSSOP

Në magazinë: 1 420

$2.06000

TL071IPG4

TL071IPG4

Texas

IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT 8DIP

Në magazinë: 0

$0.25440

OPA227PG4

OPA227PG4

Texas

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP

Në magazinë: 0

$5.06790

MCP6273-E/SN

MCP6273-E/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 219

$0.56000

Kategoria e produkteve

Top