TSZ122IYST

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

TSZ122IYST

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
IC OPAMP ZER-DRIFT 2CIRC 8MINISO
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
lineare - amplifikatorë - instrumente, op amp, amplifikator bufer
Seria
-
Instock
4
Fletët e të dhënave në internet
TSZ122IYST PDF
hetim
 • seri:Automotive, AEC-Q100
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i amplifikatorit:Zero-Drift
 • numri i qarqeve:2
 • lloji i daljes:Rail-to-Rail
 • norma e goditjes:0.19V/µs
 • fitoni produktin e gjerësisë së brezit:400 kHz
 • - Gjerësia e brezit 3db:-
 • paragjykim aktual - hyrje:70 pA
 • kompensimi i tensionit - hyrjes:1 µV
 • rrymë - furnizim:31µA (x2 Channels)
 • aktuale - dalje / kanal:18 mA
 • tension - furnizim, një/e dyfishtë (±):1.8V ~ 5.5V, ±0.9V ~ 2.75V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-MiniSO
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LTC6242HGN#PBF

LTC6242HGN#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16SSOP

Në magazinë: 0

$4.94015

ALD1712PAL

ALD1712PAL

Advanced Linear Devices, Inc.

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP

Në magazinë: 0

$5.31860

AD8040ARZ-REEL7

AD8040ARZ-REEL7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC

Në magazinë: 3

$4.63000

LT1789IS8-1#TRPBF

LT1789IS8-1#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC INST AMP 1 CIRCUIT 8SO

Në magazinë: 2 952

$9.01000

THS4150CDR

THS4150CDR

Texas

IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 0

$8.08280

THS4131IDGNG4

THS4131IDGNG4

Rochester Electronics

THS4131 FULLY DIFFERENTIAL INPUT

Në magazinë: 0

$5.60000

OPA180IDGKT

OPA180IDGKT

Texas

IC OPAMP ZERO-DRIFT 1CIRC 8VSSOP

Në magazinë: 24

$2.19000

BU7481G-TR

BU7481G-TR

ROHM Semiconductor

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 5SSOP

Në magazinë: 0

$0.24327

AD9632ARZ-REEL7

AD9632ARZ-REEL7

Rochester Electronics

OPERATIONAL AMPLIFIER, 8000UV OF

Në magazinë: 12 938

$7.21000

MAX4075BEESA

MAX4075BEESA

Rochester Electronics

IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 5 087

$1.21000

Kategoria e produkteve

Top