TLV2461AQPWRG4Q1

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

TLV2461AQPWRG4Q1

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
TLV2461A-Q1 SINGLE 6.4MHZ AUTOMO
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
lineare - amplifikatorë - instrumente, op amp, amplifikator bufer
Seria
-
Instock
26088
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:Automotive, AEC-Q100
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i amplifikatorit:General Purpose
 • numri i qarqeve:1
 • lloji i daljes:Rail-to-Rail
 • norma e goditjes:1.6V/µs
 • fitoni produktin e gjerësisë së brezit:6.4 MHz
 • - Gjerësia e brezit 3db:-
 • paragjykim aktual - hyrje:1.3 nA
 • kompensimi i tensionit - hyrjes:500 µV
 • rrymë - furnizim:550µA
 • aktuale - dalje / kanal:80 mA
 • tension - furnizim, një/e dyfishtë (±):2.7V ~ 6V, ±1.35V ~ 3V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-TSSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
TLE2024IN

TLE2024IN

Rochester Electronics

TLE2024 QUAD PRECISION LOW-POWER

Në magazinë: 42 237

$2.90000

TLV4110IDG4

TLV4110IDG4

Texas

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 0

$1.86137

LT1056S8#PBF

LT1056S8#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT 8SO

Në magazinë: 906

$6.26000

LTC6101ACS5#TRMPBF

LTC6101ACS5#TRMPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC CURR SENSE 1 CIRCUIT TSOT23-5

Në magazinë: 1 268

$3.88000

TSV634IQ4T

TSV634IQ4T

STMicroelectronics

IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16QFN

Në magazinë: 0

$1.55000

MCP6291RT-E/OT

MCP6291RT-E/OT

Roving Networks / Microchip Technology

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5

Në magazinë: 1 597

$0.54000

5962-89502012A

5962-89502012A

Rochester Electronics

VIDEO AMPLIFIER

Në magazinë: 289

$63.36000

LTC2055HVHMS8#PBF

LTC2055HVHMS8#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP ZERO-DRIFT 2 CIRC 8MSOP

Në magazinë: 660

$6.40000

OPA445AU

OPA445AU

Texas

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 2 700

$12.06000

ONET4291PARGVR

ONET4291PARGVR

Rochester Electronics

ONET4291PA 1-GBPS TO 4.25-GBPS R

Në magazinë: 6 289

$1.60000

Kategoria e produkteve

Top