SN74S124NG4

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SN74S124NG4

Prodhuesi
Texas
Përshkrim
IC OSC DUAL VCO 60MHZ 16-DIP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ora/koha - kohëmatës dhe oshilatorë të programueshëm
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:74S
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:VCO (Dual)
 • numëroj:-
 • frekuenca:1Hz ~ 60MHz
 • tension - furnizim:4.75V ~ 5.25V
 • rrymë - furnizim:105 mA
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C
 • paketë / kuti:16-DIP (0.300", 7.62mm)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:16-PDIP
 • lloji i montimit:Through Hole
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
ICM7555CBAZ

ICM7555CBAZ

Intersil (Renesas Electronics America)

IC OSC SINGLE TIMER 1MHZ 8-SOIC

Në magazinë: 14 939

$0.76000

SA555DRG4

SA555DRG4

Texas

IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC

Në magazinë: 5 536

$0.41000

LMK61E0-155M52SIAR

LMK61E0-155M52SIAR

Texas

IC OSC CLOCK 155.52MHZ 6QFM

Në magazinë: 0

$6.02536

S-1411J36-K8T2U4

S-1411J36-K8T2U4

ABLIC U.S.A. Inc.

IC OSC WATCHDOG TIMER 8TMSOP

Në magazinë: 89

$1.10000

NA555DG4

NA555DG4

Texas

IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8-SOIC

Në magazinë: 0

$0.12243

8N3QV01EG-0081CDI8

8N3QV01EG-0081CDI8

Renesas Electronics America

IC OSC VCXO QD FREQ 10-CLCC

Në magazinë: 28

$28.68000

CY2V013FLXCT

CY2V013FLXCT

Rochester Electronics

IC XTAL OSC VOLT CTRL RMS 6CLCC

Në magazinë: 10 516

$7.36000

LTC6905HS5-96#TRMPBF

LTC6905HS5-96#TRMPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OSC SILICON 96MHZ TSOT23-5

Në magazinë: 0

$2.92094

LM555CMM/NOPB

LM555CMM/NOPB

Texas

IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8VSSOP

Në magazinë: 29 691

$1.06000

CD4536BEG4

CD4536BEG4

Texas

IC OSC PROG TIMER 5MHZ 16DIP

Në magazinë: 0

$0.22886

Kategoria e produkteve

Top