8N3SV75KC-0067CDI

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

8N3SV75KC-0067CDI

Prodhuesi
Renesas Electronics America
Përshkrim
IC OSC VCXO 192MHZ 6-CLCC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ora/koha - kohëmatës dhe oshilatorë të programueshëm
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
8N3SV75KC-0067CDI PDF
hetim
 • seri:FemtoClock® NG
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:VCXO
 • numëroj:-
 • frekuenca:192MHz
 • tension - furnizim:3.135V ~ 3.465V
 • rrymë - furnizim:130 mA
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • paketë / kuti:6-CLCC
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:6-CLCC (7x5)
 • lloji i montimit:Surface Mount
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
TPS3431SDRBR

TPS3431SDRBR

Texas

IC OSC WATCHDOG 8VSON

Në magazinë: 0

$1.65000

LTC6995HS6-2#TRMPBF

LTC6995HS6-2#TRMPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6

Në magazinë: 263

$5.17000

LMK61E2-SIAT

LMK61E2-SIAT

Texas

IC OSC CLOCK PROG 8QFM

Në magazinë: 418

$20.38000

S-1410G28-K8T2U4

S-1410G28-K8T2U4

ABLIC U.S.A. Inc.

IC OSC WATCHDOG TIMER 8TMSOP

Në magazinë: 5 569

$1.17000

PY2081SL-220

PY2081SL-220

Rochester Electronics

PROGRAMMABLE CLOCK GENERATOR

Në magazinë: 829

$1.66000

LMK60E0-156M25SIAR

LMK60E0-156M25SIAR

Texas

IC OSC CLOCK 156.25MHZ 6QFM

Në magazinë: 0

$7.93250

MC100EL1648M

MC100EL1648M

Rochester Electronics

ANALOG CIRCUIT, BIPOLAR, PDSO14

Në magazinë: 11 810

$3.33000

CP82C54

CP82C54

Rochester Electronics

PROGRAMMABLE TIMER, 3 TIMER(S)

Në magazinë: 1 568

$10.11000

NBXDBB017LN1TAG

NBXDBB017LN1TAG

Rochester Electronics

CLOCK GENERATOR

Në magazinë: 6 729

$10.20000

NBXSBA019LNHTAG

NBXSBA019LNHTAG

Rochester Electronics

CLOCK GENERATOR

Në magazinë: 1 542

$6.00000

Kategoria e produkteve

Top