RV-3049-C2-32.768KHZ-OPTION-A-TB-QA

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

RV-3049-C2-32.768KHZ-OPTION-A-TB-QA

Prodhuesi
Micro Crystal
Përshkrim
IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-SON
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ora/koha - orët në kohë reale
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:Automotive, AEC-Q200
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Clock/Calendar
 • veçoritë:Alarm, NVRAM, RAM, Trickle Charger
 • madhësia e kujtesës:2B, 8B
 • formati i kohës:HH:MM:SS
 • formati i datës:YY-MM-DD-dd
 • ndërfaqe:SPI, 4-Wire Serial
 • tension - furnizim:1.3V ~ 5.5V
 • voltage - furnizim, bateri:-
 • aktuale - matjen e kohës (maksimumi):1µA @ 3V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:10-TCDFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:10-SON (5x3.2)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
RX-8571LC:B3 PURE SN

RX-8571LC:B3 PURE SN

Epson

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 12-VSOJ

Në magazinë: 0

$3.76000

MCP79401T-I/SN

MCP79401T-I/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC

Në magazinë: 0

$0.81900

RX-4035SA:AAB PURE SN

RX-4035SA:AAB PURE SN

Epson

IC REAL TIME CLOCK/CALENDAR

Në magazinë: 0

$3.84000

DS1306E+

DS1306E+

Maxim Integrated

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 20-TSSOP

Në magazinë: 276

$5.85000

RV-3049-C2-32.768KHZ-OPTION-A-TB-QA

RV-3049-C2-32.768KHZ-OPTION-A-TB-QA

Micro Crystal

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-SON

Në magazinë: 0

$3.41250

MCP795W22T-I/SL

MCP795W22T-I/SL

Roving Networks / Microchip Technology

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 14-SOIC

Në magazinë: 0

$1.53400

DS1340Z-18+

DS1340Z-18+

Maxim Integrated

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC

Në magazinë: 15 307 400

$4.20000

ISL12029IB27AZ

ISL12029IB27AZ

Rochester Electronics

RTC, NON-VOLATILE, 1 TIMER(S)

Në magazinë: 5 423

$3.47000

RX-8571LC:B0 PURE SN

RX-8571LC:B0 PURE SN

Epson

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 12-VSOJ

Në magazinë: 0

$1.98856

DS3231MZ/V+

DS3231MZ/V+

Maxim Integrated

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC

Në magazinë: 0

$7.75000

Kategoria e produkteve

Top