AD586KRZ

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

AD586KRZ

Prodhuesi
Linear Technology (Analog Devices, Inc.)
Përshkrim
IC VREF SERIES 0.1% 8SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - referencë e tensionit
Seria
-
Instock
30000
Fletët e të dhënave në internet
AD586KRZ PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i referencës:Series
 • lloji i daljes:Fixed
 • tension - dalje (min/fiks):5V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rrymë - dalje:10 mA
 • tolerancës:±0.1%
 • koeficienti i temperaturës:15ppm/°C
 • zhurma - 0,1hz deri në 10hz:4µVp-p
 • zhurma - nga 10 Hz deri në 10 khz:-
 • tension - hyrje:10.8V ~ 36V
 • rrymë - furnizim:3mA
 • rrymë - katodë:-
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-SOIC
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LM4050AIM3-4.1

LM4050AIM3-4.1

Rochester Electronics

MICROPOWER SHUNT VOLTAGE REF

Në magazinë: 4 200

Me porosi: 4 200

$0.21000

TLVH431LIL5T

TLVH431LIL5T

STMicroelectronics

IC VREF SHUNT 18V 1.5% SOT23-5

Në magazinë: 1 200 000

Me porosi: 1 200 000

$0.10000

MAX6035BAUR25+T

MAX6035BAUR25+T

Maxim Integrated

IC VREF SERIES 0.5% SOT23-3

Në magazinë: 2 770

Me porosi: 2 770

$1.55000

TL430CLP

TL430CLP

Texas

IC VREF SHUNT 30V 9.09% TO92-3

Në magazinë: 3 000

Me porosi: 3 000

$1.70000

TL431IPK

TL431IPK

Texas

IC VREF SHUNT 36V 2.2% SOT89-3

Në magazinë: 100 000

Me porosi: 100 000

$0.16000

TL431AID

TL431AID

Rochester Electronics

V-REF ADJUSTABLE

Në magazinë: 220 000

Me porosi: 220 000

$0.15000

LM4040CIM3-2.5/NOPB

LM4040CIM3-2.5/NOPB

Texas

IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3

Në magazinë: 11 000

Me porosi: 11 000

$0.22600

TL431ILPR

TL431ILPR

Texas

IC VREF SHUNT 36V 2.2% TO92-3

Në magazinë: 5 000

Me porosi: 5 000

$0.57000

ADR02BUJZ-REEL7

ADR02BUJZ-REEL7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC VREF SERIES 0.06% TSOT-5

Në magazinë: 38 000

Me porosi: 38 000

$7.85000

REF196GSZ-REEL

REF196GSZ-REEL

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC VREF SERIES 0.3% 8SOIC

Në magazinë: 25 000

Me porosi: 25 000

$9.77800

Kategoria e produkteve

Top