96MPXE-1.8-15M13T

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

96MPXE-1.8-15M13T

Prodhuesi
Advantech
Përshkrim
XEON 1.8G 15M 1356P 6CORE E5-242
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
embedded - mikroprocesorë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
96MPXE-1.8-15M13T PDF
hetim
 • seri:Sandy Bridge-EN
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:Xeon E5-2428L
 • numri i bërthamave/gjerësia e autobusit:6 Core, 64-Bit
 • shpejtësia:1.8GHz
 • bashkëpërpunuesit/dsp:-
 • kontrollues ram:-
 • përshpejtimi i grafikës:-
 • kontrollorët e ekranit dhe ndërfaqes:-
 • ethernet:-
 • sata:-
 • usb:-
 • tension - i/o:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • veçoritë e sigurisë:-
 • paketë / kuti:1356-LGA Module
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:1356-LGA
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MCIMX6Q4AVT10AD,557

MCIMX6Q4AVT10AD,557

Rochester Electronics

CORTEX A9 RISC MICROPROCESSOR 32

Në magazinë: 0

$68.66000

5962-8514803YA

5962-8514803YA

Rochester Electronics

MICROPROCESSOR, 16-BIT

Në magazinë: 14

$757.28000

OMAP5912ZVLR

OMAP5912ZVLR

Texas

IC MPU OMAP-59XX 289BGA

Në magazinë: 0

$39.79944

R8018610

R8018610

Rochester Electronics

MPU, 16-BIT, 10MHZ, NMOS, CQCC68

Në magazinë: 9

$19.67000

MPC8343CZQADDB

MPC8343CZQADDB

Rochester Electronics

POWERQUICC II PRO PROCESSOR

Në magazinë: 151

$45.27000

HH80552PG0882M

HH80552PG0882M

Rochester Electronics

MPU, 32-BIT, 3200MHZ PBGA775

Në magazinë: 27 379

$86.66000

OMAP5910JGDY2

OMAP5910JGDY2

Texas

IC MPU OMAP-59XX 150MHZ 289BGA

Në magazinë: 58

$61.66000

T2080NSN8P1B

T2080NSN8P1B

NXP Semiconductors

QORIQ64B POWER ARCH8X 1.5GHZ T

Në magazinë: 0

$394.62500

AT91SAM9G45C-CU-999

AT91SAM9G45C-CU-999

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 64KB ROM 324TFBGA

Në magazinë: 659

$14.29000

IS80C86-2

IS80C86-2

Rochester Electronics

80C86- MICROPROCESSOR, 8/16 BIT,

Në magazinë: 1 870

$14.27000

Kategoria e produkteve

Top