HD64180ZRFS8V

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

HD64180ZRFS8V

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
8-BIT MICROPROCESSOR
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
embedded - mikroprocesorë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:*
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:-
 • numri i bërthamave/gjerësia e autobusit:-
 • shpejtësia:-
 • bashkëpërpunuesit/dsp:-
 • kontrollues ram:-
 • përshpejtimi i grafikës:-
 • kontrollorët e ekranit dhe ndërfaqes:-
 • ethernet:-
 • sata:-
 • usb:-
 • tension - i/o:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • veçoritë e sigurisë:-
 • paketë / kuti:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MCIMX6S6AVM10AD

MCIMX6S6AVM10AD

NXP Semiconductors

I.MX 6S ROM PERF ENHAN

Në magazinë: 0

$57.35127

MK21FN1M0AVMC12,557

MK21FN1M0AVMC12,557

Rochester Electronics

KINETIS K21, F/S USB, MIXED-SIGN

Në magazinë: 0

$9.37000

MC8640DHJ1250HE

MC8640DHJ1250HE

Rochester Electronics

32-BIT POWER ARCHITECTURE SOC, 2

Në magazinë: 0

$458.69000

P5021NXE7VNC

P5021NXE7VNC

NXP Semiconductors

IC SOC 64BIT 2X2.2GHZ 1295FCBGA

Në magazinë: 0

$690.69000

HH80552PG0882M

HH80552PG0882M

Rochester Electronics

MPU, 32-BIT, 3200MHZ PBGA775

Në magazinë: 27 379

$86.66000

MC8640VJ1250HE

MC8640VJ1250HE

NXP Semiconductors

IC MPU MPC86XX 1.25GHZ 994FCCBGA

Në magazinë: 0

$787.05000

Z8L38210ASG

Z8L38210ASG

Zilog / Littelfuse

IC MPU SCC 10MHZ 144VQFP

Në magazinë: 0

$19.39350

R7S921040VCBG#AC0

R7S921040VCBG#AC0

Renesas Electronics America

32BIT MCU RZ/A2 4MB RAM BGA176 -

Në magazinë: 45

$21.78000

D8243

D8243

Rochester Electronics

PARALLEL I/O PORT, 16 I/O, NMOS,

Në magazinë: 817

$24.91000

MPC8545EPXATGB

MPC8545EPXATGB

Rochester Electronics

MPU, 32-BIT, 1200MHZ, PBGA783

Në magazinë: 1

$157.23000

Kategoria e produkteve

Top