XC7A75T-L1CSG324I

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC7A75T-L1CSG324I

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 210 I/O 324CSBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
1323
Fletët e të dhënave në internet
XC7A75T-L1CSG324I PDF
hetim
 • seri:Artix-7
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:5900
 • numri i elementeve/qelizave logjike:75520
 • gjithsej bit ram:3870720
 • numri i i/o:210
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:0.95V ~ 1.05V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:324-LFBGA, CSPBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:324-CSPBGA (15x15)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XC6SLX16-2FT256I

XC6SLX16-2FT256I

Xilinx

IC FPGA 186 I/O 256FTBGA

Në magazinë: 100 000

Me porosi: 100 000

$83.50000

XC6SLX100-3FGG676C

XC6SLX100-3FGG676C

Xilinx

IC FPGA 480 I/O 676FBGA

Në magazinë: 20 000

Me porosi: 20 000

$1232.78000

5CGXFC5C6F27I7N

5CGXFC5C6F27I7N

Intel

IC FPGA 336 I/O 672FBGA

Në magazinë: 1 070

Me porosi: 1 070

$240.00000

5CEBA2U15C8N

5CEBA2U15C8N

Intel

IC FPGA 176 I/O 324UBGA

Në magazinë: 740 000

Me porosi: 740 000

$486.85000

EP3C25F256A7N

EP3C25F256A7N

Intel

IC FPGA 156 I/O 256FBGA

Në magazinë: 1 554

Me porosi: 1 554

$180.50000

XC6SLX150-2CSG484I

XC6SLX150-2CSG484I

Xilinx

IC FPGA 338 I/O 484CSBGA

Në magazinë: 1 500

Me porosi: 1 500

$166.70000

LCMXO2-256HC-4MG132C

LCMXO2-256HC-4MG132C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 55 I/O 132CSBGA

Në magazinë: 49 000

Me porosi: 49 000

$150.75000

EP4CE55F23C6N

EP4CE55F23C6N

Intel

IC FPGA 324 I/O 484FBGA

Në magazinë: 420

Me porosi: 420

$295.80000

LFXP2-17E-6QN208I

LFXP2-17E-6QN208I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 146 I/O 208QFP

Në magazinë: 9 000

Me porosi: 9 000

$86.15000

XC3S1400A-4FG676I

XC3S1400A-4FG676I

Xilinx

IC FPGA 502 I/O 676FCBGA

Në magazinë: 400

Me porosi: 400

$36.50000

Kategoria e produkteve

Top