XC6SLX25T-3FG484I

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC6SLX25T-3FG484I

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 250 I/O 484FBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
XC6SLX25T-3FG484I PDF
hetim
 • seri:Spartan®-6 LXT
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:1879
 • numri i elementeve/qelizave logjike:24051
 • gjithsej bit ram:958464
 • numri i i/o:250
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:1.14V ~ 1.26V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:484-BBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:484-FBGA (23x23)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
M2GL090-1FCSG325

M2GL090-1FCSG325

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 180 I/O 324CSBGA

Në magazinë: 0

$102.16699

M1A3PE3000-FGG324I

M1A3PE3000-FGG324I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 221 I/O 324FBGA

Në magazinë: 0

$359.65798

LCMXO2-7000HE-5FG484I

LCMXO2-7000HE-5FG484I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 334 I/O 484FBGA

Në magazinë: 0

$30.98017

EP4CGX30CF19C8N

EP4CGX30CF19C8N

Intel

IC FPGA 150 I/O 324FBGA

Në magazinë: 0

$82.72000

A3PN015-QNG68

A3PN015-QNG68

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 49 I/O 68QFN

Në magazinë: 0

$3.48600

XC3130-5TQ100C

XC3130-5TQ100C

Rochester Electronics

FPGA, 100 CLBS, 2K GATES

Në magazinë: 134

$7.87000

AGL600V5-FG144I

AGL600V5-FG144I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 97 I/O 144FBGA

Në magazinë: 0

$73.86819

LFE2-35E-5FN484I

LFE2-35E-5FN484I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 331 I/O 484FBGA

Në magazinë: 0

$67.50050

XC6VCX195T-2FF784I

XC6VCX195T-2FF784I

Xilinx

IC FPGA 400 I/O 784FCBGA

Në magazinë: 0

$1980.30000

XC7A100T-L2CSG324E

XC7A100T-L2CSG324E

Xilinx

IC FPGA 210 I/O 324CSBGA

Në magazinë: 0

$154.70000

Kategoria e produkteve

Top