XC7A15T-3FGG484E

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC7A15T-3FGG484E

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 250 I/O 484FBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
XC7A15T-3FGG484E PDF
hetim
 • seri:Artix-7
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:1300
 • numri i elementeve/qelizave logjike:16640
 • gjithsej bit ram:921600
 • numri i i/o:250
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:0.95V ~ 1.05V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:484-BBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:484-FBGA (23x23)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
AGLP030V2-CS289I

AGLP030V2-CS289I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 120 I/O 289CSP

Në magazinë: 0

$42.53403

XC5VLX110-1FF1153I

XC5VLX110-1FF1153I

Xilinx

IC FPGA 800 I/O 1153FCBGA

Në magazinë: 0

$2696.16000

EP4CE55F23C9LN

EP4CE55F23C9LN

Intel

IC FPGA 324 I/O 484FBGA

Në magazinë: 0

$131.55000

XC3S5000-4FG676C

XC3S5000-4FG676C

Xilinx

IC FPGA 489 I/O 676FCBGA

Në magazinë: 0

$159.00000

EP3C16U484C6

EP3C16U484C6

Intel

IC FPGA 346 I/O 484UBGA

Në magazinë: 0

$96.31500

EP3C40U484C6

EP3C40U484C6

Intel

IC FPGA 331 I/O 484UBGA

Në magazinë: 0

$250.99500

5SGXEA7N1F45C1G

5SGXEA7N1F45C1G

Intel

IC FPGA 840 I/O 1932FCBGA

Në magazinë: 0

$15331.80000

MPF200T-1FCG484E

MPF200T-1FCG484E

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 244 I/O 484FCBGA

Në magazinë: 0

$261.40000

1SG250HN2F43I2VG

1SG250HN2F43I2VG

Intel

IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA

Në magazinë: 0

$30544.50000

XC6VSX475T-L1FF1156I

XC6VSX475T-L1FF1156I

Xilinx

IC FPGA 600 I/O 1156FCBGA

Në magazinë: 0

$15932.19000

Kategoria e produkteve

Top