XC6SLX75T-3FGG484C

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC6SLX75T-3FGG484C

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 268 I/O 484FBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
4120
Fletët e të dhënave në internet
XC6SLX75T-3FGG484C PDF
hetim
 • seri:Spartan®-6 LXT
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:5831
 • numri i elementeve/qelizave logjike:74637
 • gjithsej bit ram:3170304
 • numri i i/o:268
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:1.14V ~ 1.26V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 85°C (TJ)
 • paketë / kuti:484-BBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:484-FBGA (23x23)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XC3S100E-4TQG144C

XC3S100E-4TQG144C

Xilinx

IC FPGA 108 I/O 144TQFP

Në magazinë: 4 500

Me porosi: 4 500

$16.73000

XC3S1400A-4FG484C

XC3S1400A-4FG484C

Xilinx

IC FPGA 375 I/O 484FBGA

Në magazinë: 40 000

Me porosi: 40 000

$93.80000

EP4CE22F17C7N

EP4CE22F17C7N

Intel

IC FPGA 153 I/O 256FBGA

Në magazinë: 1 620

Me porosi: 1 620

$81.50000

XC3S500E-5FGG320C

XC3S500E-5FGG320C

Xilinx

IC FPGA 232 I/O 320FBGA

Në magazinë: 700

Me porosi: 700

$54.81000

XC6VLX550T-2FFG1759C

XC6VLX550T-2FFG1759C

Xilinx

IC FPGA 840 I/O 1759FCBGA

Në magazinë: 100

Me porosi: 100

$5774.85000

XC3S200-4PQG208C

XC3S200-4PQG208C

Xilinx

IC FPGA 141 I/O 208QFP

Në magazinë: 2 340

Me porosi: 2 340

$26.99000

A3P250-VQ100I

A3P250-VQ100I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 68 I/O 100VQFP

Në magazinë: 5 000

Me porosi: 5 000

$21.35000

A3P250-FGG144

A3P250-FGG144

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 97 I/O 144FBGA

Në magazinë: 300

Me porosi: 300

$28.14000

XCVU9P-2FLGA2104I

XCVU9P-2FLGA2104I

Xilinx

IC FPGA 416 I/O 2104FCBGA

Në magazinë: 50

Me porosi: 50

$45374.70000

EP4CE6F17A7N

EP4CE6F17A7N

Intel

IC FPGA 179 I/O 256FBGA

Në magazinë: 49 400

Me porosi: 49 400

$25.80000

Kategoria e produkteve

Top