XC5VLX110T-2FFG1738C

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC5VLX110T-2FFG1738C

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 680 I/O 1738FCBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
600
Fletët e të dhënave në internet
XC5VLX110T-2FFG1738C PDF
hetim
 • seri:Virtex®-5 LXT
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:8640
 • numri i elementeve/qelizave logjike:110592
 • gjithsej bit ram:5455872
 • numri i i/o:680
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:0.95V ~ 1.05V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 85°C (TJ)
 • paketë / kuti:1738-BBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:1738-FCBGA (42.5x42.5)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XC3S1000-4FTG256I

XC3S1000-4FTG256I

Xilinx

IC FPGA 173 I/O 256FTBGA

Në magazinë: 1 900

Me porosi: 1 900

$34.58000

XC3S4000-4FGG900I

XC3S4000-4FGG900I

Xilinx

IC FPGA 633 I/O 900FBGA

Në magazinë: 54 000

Me porosi: 54 000

$160.68074

LCMXO3LF-6900C-6BG256I

LCMXO3LF-6900C-6BG256I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 206 I/O 256CABGA

Në magazinë: 20 000

Me porosi: 20 000

$15.50000

XC7A75T-2FGG676I

XC7A75T-2FGG676I

Xilinx

IC FPGA 300 I/O 676FBGA

Në magazinë: 7 000

Me porosi: 7 000

$341.00000

EP3C40F484I7N

EP3C40F484I7N

Altera (Intel)

IC FPGA 331 I/O 484FBGA

Në magazinë: 55 000

Me porosi: 55 000

$455.00000

A3P125-VQG100I

A3P125-VQG100I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 71 I/O 100VQFP

Në magazinë: 26 100

Me porosi: 26 100

$23.54300

EP2AGX65DF29C6N

EP2AGX65DF29C6N

Intel

IC FPGA 364 I/O 780FBGA

Në magazinë: 3 600

Me porosi: 3 600

$83.50000

XC6SLX75T-3FGG676C

XC6SLX75T-3FGG676C

Xilinx

IC FPGA 348 I/O 676FBGA

Në magazinë: 300

Me porosi: 300

$486.54000

XC3S1200E-4FG400I

XC3S1200E-4FG400I

Xilinx

IC FPGA 304 I/O 400FBGA

Në magazinë: 48 000

Me porosi: 48 000

$36.00000

XC3S100E-4VQG100I

XC3S100E-4VQG100I

Xilinx

IC FPGA 66 I/O 100VQFP

Në magazinë: 4 550

Me porosi: 4 550

$30.00000

Kategoria e produkteve

Top