XC7K410T-2FBG900I

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC7K410T-2FBG900I

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 500 I/O 900FCBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
XC7K410T-2FBG900I PDF
hetim
 • seri:Kintex®-7
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:31775
 • numri i elementeve/qelizave logjike:406720
 • gjithsej bit ram:29306880
 • numri i i/o:500
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:0.97V ~ 1.03V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:900-BBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:900-FCBGA (31x31)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
EPF10K130EQC240-1

EPF10K130EQC240-1

Rochester Electronics

LOADABLE PLD, 0.3NS PQFP240

Në magazinë: 36

$489.40000

XC6SLX16-3FTG256C

XC6SLX16-3FTG256C

Xilinx

IC FPGA 186 I/O 256FTBGA

Në magazinë: 0

$29.12000

AGLE3000V2-FG484

AGLE3000V2-FG484

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 341 I/O 484FBGA

Në magazinë: 0

$661.51800

EP1S30B956C5

EP1S30B956C5

Rochester Electronics

FPGA, 3819 CLBS, 32470-CELL PBGA

Në magazinë: 71

$1646.07000

M2GL025TS-1VF256I

M2GL025TS-1VF256I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 138 I/O 256FBGA

Në magazinë: 0

$69.92697

LCMXO2-4000ZE-2MG132I

LCMXO2-4000ZE-2MG132I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 104 I/O 132CSBGA

Në magazinë: 0

$13.37700

A40MX04-3PLG68

A40MX04-3PLG68

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 57 I/O 68PLCC

Në magazinë: 0

$114.73079

5AGXMB3G4F35C4G

5AGXMB3G4F35C4G

Intel

IC FPGA 544 I/O 1152FBGA

Në magazinë: 0

$2044.27500

M7A3P1000-FGG484

M7A3P1000-FGG484

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 300 I/O 484FBGA

Në magazinë: 0

$123.49017

XC7VX415T-L2FFG1158E

XC7VX415T-L2FFG1158E

Xilinx

IC FPGA 350 I/O 1158FCBGA

Në magazinë: 0

$5057.76000

Kategoria e produkteve

Top