XC5VLX110-2FF1153C

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC5VLX110-2FF1153C

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 800 I/O 1153FCBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
XC5VLX110-2FF1153C PDF
hetim
 • seri:Virtex®-5 LX
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:8640
 • numri i elementeve/qelizave logjike:110592
 • gjithsej bit ram:4718592
 • numri i i/o:800
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:0.95V ~ 1.05V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 85°C (TJ)
 • paketë / kuti:1153-BBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:1153-FCBGA (35x35)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
10M16SCE144I7G

10M16SCE144I7G

Altera (Intel)

IC FPGA 101 I/O 144EQFP

Në magazinë: 402

$45.48000

M1AGL1000V5-FG144I

M1AGL1000V5-FG144I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 97 I/O 144FBGA

Në magazinë: 0

$109.52044

EP20K200RC240-2X

EP20K200RC240-2X

Rochester Electronics

LOADABLE PLD, 3NS, CMOS, PQFP240

Në magazinë: 128

$397.42000

M2GL010T-1FGG484I

M2GL010T-1FGG484I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 233 I/O 484FBGA

Në magazinë: 0

$46.24500

M2GL050T-VF400I

M2GL050T-VF400I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 207 I/O 400VFBGA

Në magazinë: 0

$87.33044

XC2S50-5PQG208I

XC2S50-5PQG208I

Xilinx

IC FPGA 140 I/O 208QFP

Në magazinë: 0

$22.75000

XC3S700A-4FGG400I

XC3S700A-4FGG400I

Xilinx

IC FPGA 311 I/O 400FBGA

Në magazinë: 0

$52.57000

EP4SGX180FF35I4G

EP4SGX180FF35I4G

Intel

IC FPGA 564 I/O 1152FBGA

Në magazinë: 0

$6755.10000

AX1000-1FGG676

AX1000-1FGG676

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 418 I/O 676FBGA

Në magazinë: 0

$594.77025

XC7A15T-L2CPG236E

XC7A15T-L2CPG236E

Xilinx

IC FPGA 106 I/O 236BGA

Në magazinë: 0

$43.05000

Kategoria e produkteve

Top