10CL025YE144I7G

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

10CL025YE144I7G

Prodhuesi
Altera (Intel)
Përshkrim
IC FPGA 76 I/O 144EQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
95
Fletët e të dhënave në internet
10CL025YE144I7G PDF
hetim
 • seri:Cyclone® 10 LP
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:1539
 • numri i elementeve/qelizave logjike:24624
 • gjithsej bit ram:608256
 • numri i i/o:76
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:1.2V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:144-LQFP Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:144-EQFP (20x20)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
EP4S100G5F45I1G

EP4S100G5F45I1G

Intel

IC FPGA 781 I/O 1932FCBGA

Në magazinë: 0

$31443.75000

M2GL025T-1VF400

M2GL025T-1VF400

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 207 I/O 400VFBGA

Në magazinë: 0

$56.43033

EP20K100EFC324-1

EP20K100EFC324-1

Rochester Electronics

LOADABLE PLD, 1.73NS PBGA324

Në magazinë: 2

$150.87000

EP2C50U484C8N

EP2C50U484C8N

Intel

IC FPGA 294 I/O 484UBGA

Në magazinë: 0

$241.50000

M2GL050-1FG484I

M2GL050-1FG484I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 267 I/O 484FBGA

Në magazinë: 0

$102.05917

A3PN060-2VQG100

A3PN060-2VQG100

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 71 I/O 100VQFP

Në magazinë: 0

$8.01348

LCMXO1200E-4BN256C

LCMXO1200E-4BN256C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 211 I/O 256CABGA

Në magazinë: 0

$15.62600

ICE5LP2K-CM36ITR1K

ICE5LP2K-CM36ITR1K

Lattice Semiconductor

IC FPGA 26 I/O 36UCFBGA

Në magazinë: 0

$3.77000

5SGXEA5K1F40C2LG

5SGXEA5K1F40C2LG

Intel

IC FPGA 696 I/O 1517FBGA

Në magazinë: 0

$9728.40000

LCMXO2-2000HC-4BG256C

LCMXO2-2000HC-4BG256C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 206 I/O 256CABGA

Në magazinë: 119

$14.81000

Kategoria e produkteve

Top