XC2S150-6FG456C

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC2S150-6FG456C

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 260 I/O 456FBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
XC2S150-6FG456C PDF
hetim
 • seri:Spartan®-II
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:864
 • numri i elementeve/qelizave logjike:3888
 • gjithsej bit ram:49152
 • numri i i/o:260
 • numri i portave:150000
 • tension - furnizim:2.375V ~ 2.625V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 85°C (TJ)
 • paketë / kuti:456-BBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:456-FBGA (23x23)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
5SGSED8K3F40I3G

5SGSED8K3F40I3G

Intel

IC FPGA 696 I/O 1517FBGA

Në magazinë: 0

$12645.60000

LFE2M70E-7FN900C

LFE2M70E-7FN900C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 416 I/O 900FBGA

Në magazinë: 0

$276.00185

XC7S15-2CSGA225C

XC7S15-2CSGA225C

Xilinx

IC FPGA 100 I/O 225CSBGA

Në magazinë: 15

$20.65000

5SGXMB5R2F43I2G

5SGXMB5R2F43I2G

Intel

IC FPGA 600 I/O 1760FBGA

Në magazinë: 0

$13521.75000

EP3CLS150F780I7

EP3CLS150F780I7

Intel

IC FPGA 413 I/O 780FBGA

Në magazinë: 0

$2069.10000

EP3SL150F780I3G

EP3SL150F780I3G

Intel

IC FPGA 488 I/O 780FBGA

Në magazinë: 0

$6586.69500

1SG280HH1F55E2LGAS

1SG280HH1F55E2LGAS

Intel

IC FPGA STRATIX 10 2912FBGA

Në magazinë: 0

$41011.50000

10AX115N4F40I3LG

10AX115N4F40I3LG

Intel

IC FPGA 600 I/O 1517FCBGA

Në magazinë: 0

$7459.20000

5SGSMD6K2F40I2G

5SGSMD6K2F40I2G

Intel

IC FPGA 696 I/O 1517FBGA

Në magazinë: 0

$15189.90000

AFS250-FG256

AFS250-FG256

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 114 I/O 256FBGA

Në magazinë: 0

$83.40044

Kategoria e produkteve

Top