LCMXO2-7000HC-6FTG256I

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

LCMXO2-7000HC-6FTG256I

Prodhuesi
Lattice Semiconductor
Përshkrim
IC FPGA 206 I/O 256FTBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
LCMXO2-7000HC-6FTG256I PDF
hetim
 • seri:MachXO2
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:858
 • numri i elementeve/qelizave logjike:6864
 • gjithsej bit ram:245760
 • numri i i/o:206
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:2.375V ~ 3.465V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:256-LBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:256-FTBGA (17x17)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LCMXO2-7000ZE-2BG256I

LCMXO2-7000ZE-2BG256I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 206 I/O 256CABGA

Në magazinë: 0

$21.13798

LFXP2-30E-6FN672I

LFXP2-30E-6FN672I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 472 I/O 672FPBGA

Në magazinë: 0

$110.34075

5SGXEA7N1F45I2G

5SGXEA7N1F45I2G

Intel

IC FPGA 840 I/O 1932FCBGA

Në magazinë: 0

$14322.00000

XC4VLX40-11FF668C

XC4VLX40-11FF668C

Xilinx

IC FPGA 448 I/O 668FCBGA

Në magazinë: 0

$845.00000

LCMXO2-640HC-4SG48I

LCMXO2-640HC-4SG48I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 40 I/O 48QFN

Në magazinë: 0

$4.18600

M1A3P400-1FGG144I

M1A3P400-1FGG144I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 97 I/O 144FBGA

Në magazinë: 0

$36.84025

10AX057H3F34E2SG

10AX057H3F34E2SG

Intel

IC FPGA 492 I/O 1152FCBGA

Në magazinë: 0

$2520.00000

XC7K410T-2FF900I

XC7K410T-2FF900I

Xilinx

IC FPGA 500 I/O 900FCBGA

Në magazinë: 0

$3313.62000

EPF10K50EQC208-3

EPF10K50EQC208-3

Rochester Electronics

LOADABLE PLD, 0.8NS PQFP208

Në magazinë: 315

$110.40000

EP2S130F1020I4

EP2S130F1020I4

Altera (Intel)

IC FPGA 742 I/O 1020FBGA

Në magazinë: 0

$10347.71250

Kategoria e produkteve

Top