XC7A200T-1FB676I

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC7A200T-1FB676I

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 400 I/O 676FCBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
XC7A200T-1FB676I PDF
hetim
 • seri:Artix-7
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:16825
 • numri i elementeve/qelizave logjike:215360
 • gjithsej bit ram:13455360
 • numri i i/o:400
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:0.95V ~ 1.05V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:676-BBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:676-FCBGA (27x27)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
OR2C15A4PS240-DBA1357

OR2C15A4PS240-DBA1357

Rochester Electronics

FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY

Në magazinë: 27

$32.55000

EP3SL110F780I3G

EP3SL110F780I3G

Intel

IC FPGA 488 I/O 780FBGA

Në magazinë: 0

$3585.93000

M2GL050T-VF400I

M2GL050T-VF400I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 207 I/O 400VFBGA

Në magazinë: 0

$87.33044

5SGXEA4H1F35I2G

5SGXEA4H1F35I2G

Intel

IC FPGA 552 I/O 1152FBGA

Në magazinë: 0

$8824.20000

10AX027H3F34E2SG

10AX027H3F34E2SG

Intel

IC FPGA 384 I/O 1152FBGA

Në magazinë: 3

$1282.50000

A42MX09-1TQG176

A42MX09-1TQG176

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 104 I/O 176TQFP

Në magazinë: 0

$168.45775

XC5VSX95T-1FFG1136C

XC5VSX95T-1FFG1136C

Xilinx

IC FPGA 640 I/O 1136FCBGA

Në magazinë: 0

$3482.13000

5SGSMD4K3F40C3G

5SGSMD4K3F40C3G

Intel

IC FPGA 696 I/O 1517FBGA

Në magazinë: 0

$5218.95000

EP2S30F484I4

EP2S30F484I4

Altera (Intel)

IC FPGA 342 I/O 484FBGA

Në magazinë: 0

$1019.90250

XA6SLX25-3CSG324Q

XA6SLX25-3CSG324Q

Xilinx

IC FPGA 226 I/O 324CSBGA

Në magazinë: 0

$65.80000

Kategoria e produkteve

Top