A54SX32A-1CQ208

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

A54SX32A-1CQ208

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC FPGA 174 I/O 208CQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
A54SX32A-1CQ208 PDF
hetim
 • seri:SX-A
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:2880
 • numri i elementeve/qelizave logjike:-
 • gjithsej bit ram:-
 • numri i i/o:174
 • numri i portave:48000
 • tension - furnizim:2.25V ~ 5.25V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • paketë / kuti:208-BFCQFP with Tie Bar
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:208-CQFP (75x75)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
EP4CE55F23C8

EP4CE55F23C8

Intel

IC FPGA 324 I/O 484FBGA

Në magazinë: 0

$144.70500

5SEEBF45I3LG

5SEEBF45I3LG

Intel

IC FPGA 840 I/O 1932FCBGA

Në magazinë: 0

$13932.60000

XC6VCX195T-2FF784I

XC6VCX195T-2FF784I

Xilinx

IC FPGA 400 I/O 784FCBGA

Në magazinë: 0

$1980.30000

A3P060-FG144I

A3P060-FG144I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 96 I/O 144FBGA

Në magazinë: 0

$13.00738

M2GL050TS-1FCS325I

M2GL050TS-1FCS325I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 200 I/O 325BGA

Në magazinë: 0

$88.84199

A3PE3000-1FG324I

A3PE3000-1FG324I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 221 I/O 324FBGA

Në magazinë: 0

$392.37905

A54SX32A-FFGG484

A54SX32A-FFGG484

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 249 I/O 484FBGA

Në magazinë: 0

$175.32050

XC5VLX155T-1FFG1136C

XC5VLX155T-1FFG1136C

Xilinx

IC FPGA 640 I/O 1136FCBGA

Në magazinë: 0

$3399.72000

5SGXEA7K3F40I4G

5SGXEA7K3F40I4G

Intel

IC FPGA 696 I/O 1517FBGA

Në magazinë: 0

$7916.70000

5SGXEB5R1F43C2LG

5SGXEB5R1F43C2LG

Intel

IC FPGA 600 I/O 1760FBGA

Në magazinë: 0

$12832.05000

Kategoria e produkteve

Top