XC6SLX45-3CSG484I

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC6SLX45-3CSG484I

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 320 I/O 484CSBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
XC6SLX45-3CSG484I PDF
hetim
 • seri:Spartan®-6 LX
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:3411
 • numri i elementeve/qelizave logjike:43661
 • gjithsej bit ram:2138112
 • numri i i/o:320
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:1.14V ~ 1.26V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:484-FBGA, CSPBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:484-CSPBGA (19x19)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
A54SX16A-1TQG100I

A54SX16A-1TQG100I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 81 I/O 100TQFP

Në magazinë: 0

$105.66456

XC5215-6HQ208C0359

XC5215-6HQ208C0359

Rochester Electronics

FPGA, 324 CLBS, 10000 GATES

Në magazinë: 371

$35.86000

XC6SLX16-L1CSG324C

XC6SLX16-L1CSG324C

Xilinx

IC FPGA 232 I/O 324CSBGA

Në magazinë: 0

$35.00000

ICE40UP3K-UWG30ITR

ICE40UP3K-UWG30ITR

Lattice Semiconductor

IC FPGA 21 I/O 30WLCSP

Në magazinë: 0

$3.57500

XC7A50T-L2CPG236E

XC7A50T-L2CPG236E

Xilinx

IC FPGA 106 I/O 236BGA

Në magazinë: 0

$81.97000

LFE3-70EA-9FN672I

LFE3-70EA-9FN672I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 380 I/O 672FPBGA

Në magazinë: 0

$97.98025

XC5VFX100T-2FFG1136I

XC5VFX100T-2FFG1136I

Xilinx

IC FPGA 640 I/O 1136FCBGA

Në magazinë: 0

$4728.12000

A40MX04-PLG68

A40MX04-PLG68

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 57 I/O 68PLCC

Në magazinë: 284

$64.89000

EPF10K50EQC208-3

EPF10K50EQC208-3

Rochester Electronics

LOADABLE PLD, 0.8NS PQFP208

Në magazinë: 315

$110.40000

AFS1500-2FGG484

AFS1500-2FGG484

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 223 I/O 484FBGA

Në magazinë: 0

$392.93800

Kategoria e produkteve

Top