XC7VX690T-1FF1157I

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC7VX690T-1FF1157I

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 600 I/O 1157FCBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
XC7VX690T-1FF1157I PDF
hetim
 • seri:Virtex®-7 XT
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:54150
 • numri i elementeve/qelizave logjike:693120
 • gjithsej bit ram:54190080
 • numri i i/o:600
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:0.97V ~ 1.03V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C
 • paketë / kuti:1156-BBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:1157-FCBGA (35x35)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
M1AGL1000V5-FG144I

M1AGL1000V5-FG144I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 97 I/O 144FBGA

Në magazinë: 0

$109.52044

M1AGL600V2-CS281

M1AGL600V2-CS281

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 215 I/O 281CSP

Në magazinë: 0

$76.66120

LFXP2-40E-5FN484C

LFXP2-40E-5FN484C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 363 I/O 484FBGA

Në magazinë: 126

$107.70000

ICE5LP2K-SG48ITR50

ICE5LP2K-SG48ITR50

Lattice Semiconductor

IC FPGA 39 I/O 48QFN

Në magazinë: 2

$4.29000

AGL600V5-FG144I

AGL600V5-FG144I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 97 I/O 144FBGA

Në magazinë: 0

$73.86819

1SG166HN1F43E1VG

1SG166HN1F43E1VG

Intel

IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA

Në magazinë: 0

$25567.50000

M2GL060-FG676I

M2GL060-FG676I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 387 I/O 676FBGA

Në magazinë: 0

$92.84050

XC4VLX40-12FFG1148C

XC4VLX40-12FFG1148C

Xilinx

IC FPGA 640 I/O 1148FCBGA

Në magazinë: 0

$1076.40000

AX1000-1FGG484I

AX1000-1FGG484I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 317 I/O 484FBGA

Në magazinë: 0

$730.67800

A54SX32A-2BGG329I

A54SX32A-2BGG329I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 249 I/O 329BGA

Në magazinë: 0

$312.28407

Kategoria e produkteve

Top