A3P030-2QNG48I

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

A3P030-2QNG48I

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC FPGA 34 I/O 48QFN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
A3P030-2QNG48I PDF
hetim
 • seri:ProASIC3
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:-
 • numri i elementeve/qelizave logjike:-
 • gjithsej bit ram:-
 • numri i i/o:34
 • numri i portave:30000
 • tension - furnizim:1.425V ~ 1.575V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:48-VFQFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:48-QFN (6x6)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
A42MX36-CQ256

A42MX36-CQ256

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 202 I/O 256CQFP

Në magazinë: 0

$3552.29000

XC5VSX35T-2FFG665I

XC5VSX35T-2FFG665I

Xilinx

IC FPGA 360 I/O 665FCBGA

Në magazinë: 0

$1080.30000

EP4CE15E22C9L

EP4CE15E22C9L

Intel

IC FPGA 81 I/O 144EQFP

Në magazinë: 0

$29.02500

M2GL050-1FG484I

M2GL050-1FG484I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 267 I/O 484FBGA

Në magazinë: 0

$102.05917

EP20K1000CF33C8

EP20K1000CF33C8

Rochester Electronics

LOADABLE PLD, 1.79NS, PBGA1020

Në magazinë: 90

$3516.00000

XC5VLX110-2FF676C

XC5VLX110-2FF676C

Xilinx

IC FPGA 440 I/O 676FCBGA

Në magazinë: 0

$2188.17000

A3PE3000-2FG324I

A3PE3000-2FG324I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 221 I/O 324FBGA

Në magazinë: 0

$471.87214

EP4SGX180FF35I4G

EP4SGX180FF35I4G

Intel

IC FPGA 564 I/O 1152FBGA

Në magazinë: 0

$6755.10000

XA7S50-1FGGA484I

XA7S50-1FGGA484I

Xilinx

IC FPGA 250 I/O 484FCBGA

Në magazinë: 6

$67.97000

1SG280HH1F55E2VGS3

1SG280HH1F55E2VGS3

Intel

IC FPGA STRATIX 10 2912FBGA

Në magazinë: 0

$32809.50000

Kategoria e produkteve

Top