XC7A50T-1FGG484I

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC7A50T-1FGG484I

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 250 I/O 484FBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
1470
Fletët e të dhënave në internet
XC7A50T-1FGG484I PDF
hetim
 • seri:Artix-7
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:4075
 • numri i elementeve/qelizave logjike:52160
 • gjithsej bit ram:2764800
 • numri i i/o:250
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:0.95V ~ 1.05V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:484-BBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:484-FBGA (23x23)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
EP4CE30F23I7N

EP4CE30F23I7N

Intel

IC FPGA 328 I/O 484FBGA

Në magazinë: 2 380

Me porosi: 2 380

$35.63400

LCMXO3L-1300C-5BG256I

LCMXO3L-1300C-5BG256I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 206 I/O 256CABGA

Në magazinë: 11 495

Me porosi: 11 495

$72.54000

XC7S25-1CSGA324C

XC7S25-1CSGA324C

Xilinx

IC FPGA 150 I/O 324CSGA

Në magazinë: 528

Me porosi: 528

$21.50000

EP4CGX150DF27I7N

EP4CGX150DF27I7N

Intel

IC FPGA 393 I/O 672FBGA

Në magazinë: 574

Me porosi: 574

$190.00000

XC7S50-1FGGA484C

XC7S50-1FGGA484C

Xilinx

IC FPGA 250 I/O 484FCBGA

Në magazinë: 1 300

Me porosi: 1 300

$32.10000

XC4062XL-3BG432C

XC4062XL-3BG432C

Rochester Electronics

FPGA, 2304 CLBS, 40000 GATES, 16

Në magazinë: 2 500

Me porosi: 2 500

$556.50000

XC5VLX330-1FFG1760C

XC5VLX330-1FFG1760C

Xilinx

IC FPGA 1200 I/O 1760FCBGA

Në magazinë: 400

Me porosi: 400

$2205.80000

XC7S50-2FGGA484C

XC7S50-2FGGA484C

Xilinx

IC FPGA 250 I/O 484FBGA

Në magazinë: 1 520

Me porosi: 1 520

$18.52000

10M50DAF256C8G

10M50DAF256C8G

Altera (Intel)

IC FPGA 178 I/O 256FBGA

Në magazinë: 1 850

Me porosi: 1 850

$151.00000

LFE5U-45F-7BG256I

LFE5U-45F-7BG256I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 197 I/O 256CABGA

Në magazinë: 41 080

Me porosi: 41 080

$13.57500

Kategoria e produkteve

Top