XC3S500E-4PQG208C

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC3S500E-4PQG208C

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 158 I/O 208QFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
360
Fletët e të dhënave në internet
XC3S500E-4PQG208C PDF
hetim
 • seri:Spartan®-3E
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:1164
 • numri i elementeve/qelizave logjike:10476
 • gjithsej bit ram:368640
 • numri i i/o:158
 • numri i portave:500000
 • tension - furnizim:1.14V ~ 1.26V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 85°C (TJ)
 • paketë / kuti:208-BFQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:208-PQFP (28x28)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XC7K325T-1FBG676C

XC7K325T-1FBG676C

Xilinx

IC FPGA 400 I/O 676FCBGA

Në magazinë: 15 000

Me porosi: 15 000

$323.00000

5CGXFC5C6F23C7N

5CGXFC5C6F23C7N

Intel

IC FPGA 240 I/O 484FBGA

Në magazinë: 1 100

Me porosi: 1 100

$1791.10000

XCKU060-1FFVA1156I

XCKU060-1FFVA1156I

Xilinx

IC FPGA 520 I/O 1156FCBGA

Në magazinë: 4 580

Me porosi: 4 580

$481.25000

A3P600-FGG256I

A3P600-FGG256I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 177 I/O 256FBGA

Në magazinë: 10 090

Me porosi: 10 090

$2700.00000

A42MX24-PQG160I

A42MX24-PQG160I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 125 I/O 160QFP

Në magazinë: 11 200

Me porosi: 11 200

$553.90000

EP2C70F672I8

EP2C70F672I8

Intel

IC FPGA 422 I/O 672FBGA

Në magazinë: 178 500

Me porosi: 178 500

$90.00000

EP2C15AF484C8N

EP2C15AF484C8N

Intel

IC FPGA 315 I/O 484FBGA

Në magazinë: 50 100

Me porosi: 50 100

$33.35000

EP1C3T144I7N

EP1C3T144I7N

Intel

IC FPGA 104 I/O 144TQFP

Në magazinë: 5 400

Me porosi: 5 400

$55.00000

ICE40UP5K-SG48I

ICE40UP5K-SG48I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 39 I/O 48QFN

Në magazinë: 2 300

Me porosi: 2 300

$16.00000

XC6SLX150T-3CSG484C

XC6SLX150T-3CSG484C

Xilinx

IC FPGA 296 I/O 484CSBGA

Në magazinë: 20 000

Me porosi: 20 000

$76.00000

Kategoria e produkteve

Top