XC7A12T-L1CPG238I

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC7A12T-L1CPG238I

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 106 I/O 238BGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
XC7A12T-L1CPG238I PDF
hetim
 • seri:Artix-7
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:1000
 • numri i elementeve/qelizave logjike:12800
 • gjithsej bit ram:737280
 • numri i i/o:106
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:0.95V ~ 1.05V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:238-LFBGA, CSPBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:238-CSBGA (10x10)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
EP3SL50F780I4LG

EP3SL50F780I4LG

Intel

IC FPGA 488 I/O 780FBGA

Në magazinë: 0

$1216.26000

T85F324C4

T85F324C4

Efinix, Inc.

IC FPGA TRION MIPI CSI 324FBGA

Në magazinë: 331

$24.89000

EP1AGX60EF1152C6N

EP1AGX60EF1152C6N

Intel

IC FPGA 514 I/O 1152FBGA

Në magazinë: 0

$1002.64500

5SGXMA4K3F40C2LG

5SGXMA4K3F40C2LG

Intel

IC FPGA 696 I/O 1517FBGA

Në magazinë: 0

$6958.05000

A40MX04-3PLG68

A40MX04-3PLG68

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 57 I/O 68PLCC

Në magazinë: 0

$114.73079

XC7A15T-3CPG236E

XC7A15T-3CPG236E

Xilinx

IC FPGA 106 I/O 236BGA

Në magazinë: 0

$49.49000

5SGXMA4H1F35C2G

5SGXMA4H1F35C2G

Intel

IC FPGA 552 I/O 1152FBGA

Në magazinë: 0

$7509.15000

U1AFS250-FG256I

U1AFS250-FG256I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 114 I/O 256FBGA

Në magazinë: 0

$137.03300

5AGXMA7G4F35C5G

5AGXMA7G4F35C5G

Intel

IC FPGA 544 I/O 1152FBGA

Në magazinë: 0

$1125.09000

LCMXO2-2000HC-4BG256C

LCMXO2-2000HC-4BG256C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 206 I/O 256CABGA

Në magazinë: 119

$14.81000

Kategoria e produkteve

Top