AT18F010-30XU

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

AT18F010-30XU

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC FLASH CONFIG 1MBIT 20-TSSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie - proms konfigurimi për fpgas
Seria
-
Instock
237
Fletët e të dhënave në internet
AT18F010-30XU PDF
hetim
  • seri:-
  • paketë:Tube
  • statusi i pjesës:Obsolete
  • lloji i programueshëm:FLASH
  • madhësia e kujtesës:1Mb
  • tension - furnizim:3V ~ 3.6V
  • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
  • lloji i montimit:Surface Mount
  • paketë / kuti:20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • paketa e pajisjes së furnizuesit:20-TSSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
AT17F16-30CU

AT17F16-30CU

Rochester Electronics

AT17F16 - CONFIGURATION MEMORY,

Në magazinë: 90

$20.00000

XC1702LVQ44C

XC1702LVQ44C

Rochester Electronics

CONFIG MEMORY, 2MX1, SERIAL

Në magazinë: 33

$21.70000

AT17LV256-10JI

AT17LV256-10JI

Rochester Electronics

CONFIG MEMORY, 256KX1

Në magazinë: 1 171

$7.80000

XC17S05XLVO8I

XC17S05XLVO8I

Xilinx

IC 3V PROM PROG 50K 8-SOIC

Në magazinë: 0

$0.00000

AT17N010-10SC

AT17N010-10SC

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 1M CONFIG MEM 20SOIC

Në magazinë: 0

$0.00000

XC18V04VQ44I

XC18V04VQ44I

Xilinx

IC PROM SER I-TEMP 3.3V 44-VQFP

Në magazinë: 0

$0.00000

AT17LV040A-10BJI

AT17LV040A-10BJI

Roving Networks / Microchip Technology

IC SRL CONFG EEPROM 4M LV 44PLCC

Në magazinë: 0

$0.00000

XC17S30XLVO8I

XC17S30XLVO8I

Xilinx

IC 3V PROM SER 300K 8-SOIC

Në magazinë: 0

$0.00000

XC17S20XLPD8I

XC17S20XLPD8I

Xilinx

IC PROM PROG I-TEMP 3.3V 8-DIP

Në magazinë: 0

$0.00000

EPC16UC88AA

EPC16UC88AA

Intel

IC CONFIG DEVICE 16MBIT 88UBGA

Në magazinë: 0

$0.00000

Kategoria e produkteve

Top