MC7912BD2T

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MC7912BD2T

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
IC REG LINEAR -12V 1A D2PAK
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - linearë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MC7912BD2T PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • konfigurimi i daljes:Negative
 • lloji i daljes:Fixed
 • numri i rregullatorëve:1
 • tension - hyrje (maksimum):-35V
 • tension - dalje (min/fiks):-12V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rënie e tensionit (maksimum):1.3V @ 1A (Typ)
 • rrymë - dalje:1A
 • aktual - i qetë (iq):-
 • aktuale - furnizim (maksimumi):-
 • psrr:61dB (120Hz)
 • veçoritë e kontrollit:-
 • veçoritë e mbrojtjes:Over Current, Over Temperature
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:D2PAK
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MP8903DG-2.85-LF-P

MP8903DG-2.85-LF-P

MPS (Monolithic Power Systems)

IC REG LINEAR POS ADJ 150MA 8QFN

Në magazinë: 0

$0.94658

XC6209F10AMR-G

XC6209F10AMR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 1.05V 260MA SOT25

Në magazinë: 0

$0.26897

XC6215P372HR-G

XC6215P372HR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 3.7V 200MA 3USP

Në magazinë: 0

$0.30740

TPS7415D

TPS7415D

Rochester Electronics

IC REG LINEAR 1.5V 200MA 8SOIC

Në magazinë: 0

$1.33000

AP2213H-3.3TRG1

AP2213H-3.3TRG1

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT223

Në magazinë: 0

$0.15111

IFX8117MEV50

IFX8117MEV50

Rochester Electronics

IC REG LINEAR FIXED LDO REG

Në magazinë: 0

$0.20000

TPS715A30DRVR

TPS715A30DRVR

Rochester Electronics

IC REG LINEAR 3V 80MA 6WSON

Në magazinë: 66 718

$0.52000

R1180N291B-TR-FE

R1180N291B-TR-FE

RICOH Electronic Devices Co., LTD.

IC REG LINEAR 2.9V 150MA SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.27666

TPS7225QPWR

TPS7225QPWR

Rochester Electronics

IC REG LINEAR 2.5V 250MA 8TSSOP

Në magazinë: 32 450

$1.01000

RP131K301D-TR

RP131K301D-TR

RICOH Electronic Devices Co., LTD.

IC REG LINEAR 3V 1A DFN1820-6

Në magazinë: 100

$0.87000

Kategoria e produkteve

Top