MIC37151-1.5WR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MIC37151-1.5WR

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SPAK-5
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - linearë
Seria
-
Instock
232
Fletët e të dhënave në internet
MIC37151-1.5WR PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • lloji i daljes:Fixed
 • numri i rregullatorëve:1
 • tension - hyrje (maksimum):6V
 • tension - dalje (min/fiks):1.5V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rënie e tensionit (maksimum):-
 • rrymë - dalje:1.5A
 • aktual - i qetë (iq):-
 • aktuale - furnizim (maksimumi):-
 • psrr:-
 • veçoritë e kontrollit:Enable
 • veçoritë e mbrojtjes:Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:SPak-5 (5 leads + Tab)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:S-PAK-5
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
TPS79518DCQR

TPS79518DCQR

Texas

IC REG LIN 1.8V 500MA SOT223-6

Në magazinë: 752

$3.09000

XC6701DC02PR-G

XC6701DC02PR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 12V 150MA SOT89

Në magazinë: 0

$0.47700

XC6204F43APR-G

XC6204F43APR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LIN 4.35V 300MA SOT89-5

Në magazinë: 0

$0.31885

XC6501D491MR-G

XC6501D491MR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 4.9V 200MA SOT25

Në magazinë: 0

$0.23055

XC6203P232FR-G

XC6203P232FR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 2.3V 400MA SOT223

Në magazinë: 0

$0.36125

XC6204F42ADR-G

XC6204F42ADR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 4.25V 300MA 6USPB

Në magazinë: 0

$0.28896

ADP122ACPZ-3.3-R7

ADP122ACPZ-3.3-R7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6LFCSP

Në magazinë: 158

$1.22000

XC6217A152GR-G

XC6217A152GR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 1.5V 200MA USP-4D

Në magazinë: 0

$0.32738

MIC39300-2.5WU-TR

MIC39300-2.5WU-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC REG LINEAR 2.5V 3A TO263-3

Në magazinë: 1 042

$3.49000

RP109N301D-TR-FE

RP109N301D-TR-FE

RICOH Electronic Devices Co., LTD.

IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.23055

Kategoria e produkteve

Top