XC6701DB52JR-G

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC6701DB52JR-G

Prodhuesi
Torex Semiconductor Ltd.
Përshkrim
IC REG LINEAR 11.5V 150MA TO252
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - linearë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • lloji i daljes:Fixed
 • numri i rregullatorëve:1
 • tension - hyrje (maksimum):28V
 • tension - dalje (min/fiks):11.5V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rënie e tensionit (maksimum):0.85V @ 100mA
 • rrymë - dalje:150mA
 • aktual - i qetë (iq):115 µA
 • aktuale - furnizim (maksimumi):-
 • psrr:50dB (1kHz)
 • veçoritë e kontrollit:-
 • veçoritë e mbrojtjes:Over Current, Over Temperature
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:TO-252
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
S-812C58AMC-C3MT2G

S-812C58AMC-C3MT2G

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 5.8V 75MA SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.38118

LT3032IDE-5#TRPBF

LT3032IDE-5#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG LIN +/-5V 150MA/150MA 14D

Në magazinë: 4 425

$6.97000

XC6216B402ER-G

XC6216B402ER-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 4V 150MA 6USPC

Në magazinë: 0

$0.50159

TLS203B0LDVXUMA1

TLS203B0LDVXUMA1

IR (Infineon Technologies)

IC REG LIN POS ADJ 300MA TSON-10

Në magazinë: 0

$0.62230

MCP1755S-3302E/DB

MCP1755S-3302E/DB

Roving Networks / Microchip Technology

IC REG LIN 3.3V 300MA SOT223-3

Në magazinë: 218

$0.69000

S-1312A14-A4T1U3

S-1312A14-A4T1U3

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 1.4V 150MA HSNT4-A

Në magazinë: 100

$0.81000

XC6702D551PR-G

XC6702D551PR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 5.5V 300MA SOT89-5

Në magazinë: 0

$0.49767

XC6217B2027R-G

XC6217B2027R-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 2V 200MA 4USPN

Në magazinë: 0

$0.30480

TC1265-1.8VET

TC1265-1.8VET

Roving Networks / Microchip Technology

IC REG LINEAR 1.8V 800MA 5DDPAK

Në magazinë: 0

$0.91000

AP7351D-30W5-7

AP7351D-30W5-7

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

LDO CMOS LOWCURR SOT25 T&R 3K

Në magazinë: 36 000

$0.47000

Kategoria e produkteve

Top