S-812C45AY-B2-U

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

S-812C45AY-B2-U

Prodhuesi
ABLIC U.S.A. Inc.
Përshkrim
IC REG LINEAR 4.5V 65MA TO92-3
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - linearë
Seria
-
Instock
348
Fletët e të dhënave në internet
S-812C45AY-B2-U PDF
hetim
 • seri:S-812C
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • lloji i daljes:Fixed
 • numri i rregullatorëve:1
 • tension - hyrje (maksimum):16V
 • tension - dalje (min/fiks):4.5V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rënie e tensionit (maksimum):0.27V @ 10mA
 • rrymë - dalje:65mA
 • aktual - i qetë (iq):500 nA
 • aktuale - furnizim (maksimumi):2.1 µA
 • psrr:-
 • veçoritë e kontrollit:-
 • veçoritë e mbrojtjes:-
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:TO-92-3
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
S-1333A28-M5T1U3

S-1333A28-M5T1U3

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 2.8V 300MA SOT23-5

Në magazinë: 2 998

$0.91000

LD2979M38TR

LD2979M38TR

STMicroelectronics

IC REG LINEAR 3.8V 50MA SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.90000

R1191N041D-TR-FE

R1191N041D-TR-FE

RICOH Electronic Devices Co., LTD.

IC REG LINEAR 4.1V 300MA SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.43500

TPS715A30DRVR

TPS715A30DRVR

Rochester Electronics

IC REG LINEAR 3V 80MA 6WSON

Në magazinë: 66 718

$0.52000

AP7380-41Y-13

AP7380-41Y-13

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC REG LINEAR 4.1V 150MA SOT89

Në magazinë: 1 827

$0.45000

TPS70145PWPG4

TPS70145PWPG4

Rochester Electronics

IC REG LINEAR 3.3V/1.2V 20HTSSOP

Në magazinë: 50

$3.33000

XC6205F13APR-G

XC6205F13APR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LIN 1.35V 300MA SOT89-5

Në magazinë: 0

$0.31885

LP3871ESX-3.3/NOPB

LP3871ESX-3.3/NOPB

Texas

IC REG LINEAR 3.3V 800MA DDPAK

Në magazinë: 294 810 000

$2.97000

XC6216BA62PR-G

XC6216BA62PR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LIN 10.6V 150MA SOT89-5

Në magazinë: 0

$0.49767

NCP161BFCS250T2G

NCP161BFCS250T2G

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC REG LINEAR 2.5V 450MA 4WLCSP

Në magazinë: 40 000

$0.08758

Kategoria e produkteve

Top