NCV8161AMX300TBG

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

NCV8161AMX300TBG

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
IC REG LINEAR 3V 450MA 4XDFN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - linearë
Seria
-
Instock
6000
Fletët e të dhënave në internet
NCV8161AMX300TBG PDF
hetim
 • seri:Automotive, AEC-Q100
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • lloji i daljes:Fixed
 • numri i rregullatorëve:1
 • tension - hyrje (maksimum):5.5V
 • tension - dalje (min/fiks):3V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rënie e tensionit (maksimum):0.275V @ 450mA
 • rrymë - dalje:450mA
 • aktual - i qetë (iq):23 µA
 • aktuale - furnizim (maksimumi):-
 • psrr:91dB ~ 48dB (100Hz ~ 100kHz)
 • veçoritë e kontrollit:Enable
 • veçoritë e mbrojtjes:Over Current, Over Temperature
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:4-XDFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:4-XDFN (1x1)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LT3032EDE#PBF

LT3032EDE#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG LINEAR POS/NEG ADJ 14DFN

Në magazinë: 1 803

$5.87000

S-13A1G12-E6T1U3

S-13A1G12-E6T1U3

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 1.2V 1A 6HSOP

Në magazinë: 0

$0.56392

AP2213H-3.3TRG1

AP2213H-3.3TRG1

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT223

Në magazinë: 0

$0.15111

TCR2EN18,LF

TCR2EN18,LF

Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation

IC REG LINEAR 1.8V 200MA 4SDFN

Në magazinë: 0

$0.09222

MAX4193MJA

MAX4193MJA

Rochester Electronics

IC REG LINEAR STEP UP SWITCHING

Në magazinë: 0

$1.07000

LP5990TM-3.6/NOPB

LP5990TM-3.6/NOPB

Rochester Electronics

IC REG LINEAR 3.6V 200MA 4DSBGA

Në magazinë: 227

$0.34000

MPQ20056GJ-AEC1-P

MPQ20056GJ-AEC1-P

MPS (Monolithic Power Systems)

IC REG LIN POS ADJ 250MA TSOT23

Në magazinë: 0

$1.15010

AP7315DQ-33W5-7

AP7315DQ-33W5-7

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT25

Në magazinë: 259 796 000

$0.45000

LP3986TL-285285/NOPB

LP3986TL-285285/NOPB

Rochester Electronics

IC REG LINEAR 2.85V 150MA 8DSBGA

Në magazinë: 0

$0.40000

S-1323B28PF-N8NTFU

S-1323B28PF-N8NTFU

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 2.8V 150MA SNT4A

Në magazinë: 0

$0.29049

Kategoria e produkteve

Top