S-812C56AY-Z2-U

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

S-812C56AY-Z2-U

Prodhuesi
ABLIC U.S.A. Inc.
Përshkrim
IC REG LINEAR 5.6V 75MA TO92-3
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - linearë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
S-812C56AY-Z2-U PDF
hetim
 • seri:S-812C
 • paketë:Tape & Box (TB)
 • statusi i pjesës:Active
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • lloji i daljes:Fixed
 • numri i rregullatorëve:1
 • tension - hyrje (maksimum):16V
 • tension - dalje (min/fiks):5.6V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rënie e tensionit (maksimum):0.23V @ 100mA
 • rrymë - dalje:75mA
 • aktual - i qetë (iq):500 nA
 • aktuale - furnizim (maksimumi):2.5 µA
 • psrr:-
 • veçoritë e kontrollit:-
 • veçoritë e mbrojtjes:-
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:TO-92-3
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
S-13A1C1A-U5T1U3

S-13A1C1A-U5T1U3

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 1.1V 1A SOT89-5

Në magazinë: 0

$0.60420

XC6702DC91QR-G

XC6702DC91QR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 12.9V 300MA 8SOPFD

Në magazinë: 0

$0.49767

XC6702D871ER-G

XC6702D871ER-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 8.7V 300MA 6USPC

Në magazinë: 0

$0.46449

XC6702D231ER-G

XC6702D231ER-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 2.3V 300MA 6USPC

Në magazinë: 0

$0.46449

XC6217C3427R-G

XC6217C3427R-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 3.4V 200MA 4USPN

Në magazinë: 0

$0.30480

S-1137A26-M5T1U

S-1137A26-M5T1U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 2.6V 300MA SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.37694

MAX8885EUK27

MAX8885EUK27

Rochester Electronics

IC REG LINEAR LDO

Në magazinë: 1 511

$2.12000

RP111H081B-T1-FE

RP111H081B-T1-FE

RICOH Electronic Devices Co., LTD.

IC REG LINEAR 0.8V 500MA SOT89-5

Në magazinë: 0

$0.55650

REG102UA-2.8

REG102UA-2.8

Texas

IC REG LINEAR 2.8V 250MA 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.73000

XC6204B212DR-G

XC6204B212DR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 2.1V 150MA 6USPB

Në magazinë: 0

$0.28896

Kategoria e produkteve

Top